Horoskop dzienny - 27 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 27 lutego. Sprawdź, jak zapowiada się przedostatni dzień lutego. Przekonaj się, czy sobota będzie należeć do udanych, czy raczej zapragniesz szybko o niej zapomnieć. Nie daj się zaskoczyć, przygotuj się na każdą ewentualność.

Horoskop dzienny – Baran

Poczujesz wyjątkowo sprzyjającą aurę w sprawach uczuciowych, a doskonały nastrój będzie Ci dopisywał. W dzisiejszym dniu zapragniesz szczególnie zadbać o urodę i dobrze przemyślisz w co się ubrać. Możesz liczyć na miłe spotkanie i przeżycie namiętnych chwil. Ten dzień zapamiętasz na dłużej.

Horoskop dzienny – Byk

Dziś w końcu odpoczniesz i spędzisz trochę czasu z najbliższymi. Nie musisz obawiać się żadnych zawirowań, sobota upłynie w spokojnej atmosferze. Wieczór spędzisz na wykonywaniu swoich ulubionych zajęć. Położysz się spać odprężona/odprężony i zadowolona/zadowolony.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Nie spodziewasz się dzisiaj żadnych rewelacji, jednak życie potrafi zaskakiwać. Ktoś z Twoich znajomych wpadnie w kłopoty, a Ty dołożysz wszelkich starań, aby pomóc w rozwiązaniu problemu. Zaangażowanie w sprawy innych sprawi, że nie będziesz mieć w ogóle czasu dla siebie. Pójdziesz spać zmęczona/zmęczony i zapragniesz szybko zapomnieć o tym zwariowanym dniu.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Rak

Pośpisz dzisiaj nieco dłużej niż zwykle i wcale nie będziesz mieć ochoty, by podnieść się z łóżka. Twoje rozleniwienie sprawi, że nie będziesz dzisiaj mieć ochoty na podejmowanie żadnych działań. Zaszyjesz się w domu, by odpocząć od wszelkich spraw. Wieczorem najdzie Cię na wspomnienia i popadniesz w sentymentalny nastrój.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś możesz znaleźć się w sytuacji, wymagającej podjęcia ważnej decyzji. Przemyśl dobrze swą odpowiedź. Możesz żałować podjęcia nieodpowiednich kroków, dlatego nie staraj się działać samodzielnie. Posłuchaj tego, co mają do powiedzenia inni.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś nie musisz martwić się o swoje zdrowie, sprzyjająca planetarna aura sprawi, że żadne dolegliwości nie będą Cię dotyczyć. Po południu najdzie Cię potrzeba, aby opowiedzieć innym o swoich troskach i problemach. Znajdź osobę, której będziesz mogła/mógł zwierzyć się z tego, co nie daje Ci spokoju.

Horoskop dzienny – Waga

Bądź dzisiaj uprzejma/uprzejmy i nie dawaj ponieść się emocjom. Jeśli jesteś dziś umówiona/umówiony na spotkanie, spodziewaj się tego, że ktoś nie przyjdzie punktualnie, przez co stracisz sporo czasu. Wieczorem możesz być zaskoczona/zaskoczony dobrymi wiadomościami, które usłyszysz od ukochanej osoby. Pilnuj swoich finansów, ostatnio jesteś zbyt bardzo rozrzutna/rozrzutny, przez co trudno Ci cokolwiek zaoszczędzić.

Horoskop dzienny – Skorpion

Możesz dziś nieco gorzej się czuć, przez co stracisz ochotę na wszelkie zabawy. Miałaś/miałeś w planach zadbać dziś o życie towarzyskie, jednak prawdopodobnie zrezygnujesz z tego zamiaru. Lepiej, jeśli zostaniesz dzisiaj w domu i zadbasz o swoje zdrowie. Nie zapomnij o porcji witamin, sięgnij po suplementy. Postaraj się wypocząć i zrelaksuj się. Skup się na sobie, a szybko uda Ci się uporać z problemami zdrowotnymi. Możesz liczyć na wsparcie bliskiej osoby, która zechce Cię pocieszyć i odpowiednio się o Ciebie zatroszczy.

Horoskop dzienny – Strzelec

Skup się dzisiaj na sobie, poświęć chwilę rodzinie, spędź trochę czasu z przyjaciółmi. Sobota będzie dla Ciebie dniem relaksu i zasłużonego wypoczynku. Postaraj się dzisiaj nie myśleć o pracy, odłóż wszelkie sprawy służbowe na bok. Zadbaj o ruch, spacer dobrze Ci zrobi.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Sobota będzie dla Ciebie wyjątkowo intensywna. Już z samego rana weźmiesz się za porządki, jednak ze wszystkim szybko się uporasz. Po południu rozpoczniesz przygotowania do domowej imprezy. Dzisiejszy dzień spędzisz na rozwijaniu życia towarzyskiego. Niewykluczone, że poznasz kogoś interesującego i rozpoczniesz nową przyjaźń, a może nawet zyskasz szansę na miłość. Dzień będzie udany.

Horoskop dzienny – Wodnik

Poranek spędzisz na pracy. Dopiero po południu zamkniesz wszystkie sprawy służbowe i będziesz mogła/mógł pomyśleć o weekendowym wypoczynku. Nie planuj żadnych szaleństw. Lepiej odpocznij i skup się na swoich potrzebach. Poświęć trochę czasu swojemu hobby, porozmawiaj z przyjaciółmi.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny – Ryby

Ten dzień może Cię zaskoczyć. Prawdopodobnie spotkasz dzisiaj kogoś, z kim dawno się nie widziałaś/widziałeś. Musisz jednak uważać, bo przez swoje roztargnienie możesz zgubić coś cennego. Zachowaj szczególną ostrożność, by potem się nie zamartwiać, sprawdzaj, czy masz przy sobie portfel lub telefon. Wieczór spędzisz z ukochaną osobą, która będzie wiedzieć, jak odgonić wszelkie troski i sprawi, że uśmiech znów rozpromieni Twoją twarz.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Blanka Lipińska odnosi się do krytyki dotyczącej jej zębów. "Generalnie mam was gdzieś"