Horoskop dzienny - 28 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 28 lutego. Przekonaj się, jak będzie wyglądać ostatni dzień miesiąca. Zobacz, czy w niedzielę możesz liczyć na sprzyjające szczęście, czy raczej nie będzie ona dla Ciebie udana. Gwiazdy przepowiadają najbliższą przyszłość dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny – Baran

Ostatni dzień miesiąca upłynie Baranom w miłej atmosferze. Możesz liczyć na życzliwość ze strony innych ludzi i okazane Ci zrozumienie. Nie musisz też martwić się o zdrowie, planetarna aura sprzyja Ci w tych sprawach. Wieczór spędzisz na czytaniu dobrej książki bądź oglądaniu interesującego filmu.

Horoskop dzienny – Byk

Przez cały dzień będzie boleć Cię głowa, przez co nie będziesz mieć na nic ochoty. Najlepiej skup się na odpoczynku. Nie podejmuj się wykonywania żadnych działań, których nie musisz dzisiaj doprowadzić do końca. Nie daj się wykorzystywać, w tę niedzielę to inni powinni się Tobą zająć.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Będą dziś targać Tobą sprzeczne uczucia. Pewna sytuacja nie da Ci spokoju. Musisz przemyśleć sobie na spokojnie niektóre sprawy. Nie wszystko jesteś w stanie przewidzieć, pogódź się z tym, że na wiele rzeczy po prostu nie masz żadnego wpływu. Bądź cierpliwa/cierpliwy – wytrwałość doda Ci sił.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny – Rak

Nie jesteś w stanie uciec przed skutkami decyzji, jakie podjęłaś/podjąłeś. Przestań nieustannie się zadręczać, to w niczym Ci nie pomoże. Wyciągnij jakieś wnioski ze swoich błędów, by nie popełniać ich w przyszłości. Może nie widzisz teraz w niczym sensu i trudno Ci czerpać radość z życia, jednak ten stan nie będzie trwał wiecznie. Zwierz się ze swoich problemów, rozmowa z przyjacielem dobrze Ci dzisiaj zrobi.

Horoskop dzienny – Lew

Wstaniesz dziś wypoczęta/wypoczęty i energia będzie Cię rozpierać. Z wielkim entuzjazmem podejmiesz się wykonywania codziennych zajęć. Jeśli będziesz mieć dziś ochotę na ćwiczenia, to zdecyduj się na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Pospaceruj bądź pobiegaj. Wieczorem możesz otrzymać interesującą propozycję.

Horoskop dzienny – Panna

Możesz mieć dzisiaj wiele szczęścia w miłości. Pamiętaj tylko, żeby być sobą, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Wieczór spędzisz w miłym towarzystwie. Niczym się nie przejmuj, to będzie udana niedziela, którą zapragniesz zapamiętać na dłużej.

Horoskop dzienny – Waga

Możesz dzisiaj wpaść na kilka pomysłów. Jednak czy na pewno dobrych? Jeśli zechcesz wprowadzić je w życie, lepiej skonsultuj wszystko z zaufaną osobą. Zadbaj też o swoje zdrowie i zwróć uwagę na dietę. Niektóre niezdrowe produkty zbyt często pojawiają się w Twoim menu.

Horoskop dzienny – Skorpion

Będziesz dzisiaj wyjątkowo błyskotliwa/błyskotliwy i wygadana/wygadany, dzięki czemu oczarujesz kogoś swoją osobą. Być może w końcu zyskasz szansę na udany związek. Jeśli ktoś zaproponuje Ci randkę, nie odmawiaj. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Horoskop dzienny – Strzelec

Postaraj się dzisiaj nie myśleć o pracy. Ten dzień powinnaś/powinieneś poświęcić rodzinie i przyjaciołom, którym brakuje Twojej bliskości. Wykorzystajcie wolny czas, by pobyć razem. Wybierzcie się na wspólny spacer, porozmawiajcie. Wieczór spędź na przyjemności i relaksie.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Nie podejmuj się dzisiaj żadnych działań, wymagających intensywnego wysiłku. Ten dzień wykorzystaj na leniuchowanie i niczym się nie przejmuj. Ostatnio dużo pracujesz i nie masz nawet chwili dla siebie, dlatego w niedzielę skup się wyłącznie na sobie. Zajmij się wykonywaniem ulubionych zajęć, pooglądaj telewizję, poczytaj książkę czy pobaw się ze swoim zwierzakiem.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodniki będą dziś nieco zagubione i nieobecne. Jakaś sprawa najwyraźniej od dawna nie daje Ci spokoju. Możesz być przez to drażliwa/drażliwy i nie będziesz chciała/chciał podejmować dzisiaj z nikim żadnych rozmów. Wycisz się i daj sobie czas do namysłu. Odetnij się od wszystkich, nie musisz zawsze być na każde zawołanie. Zasługujesz na wypoczynek – zarówno fizyczny, jak i duchowy.

Wróżby tarota - poznaj najpopularniejsze.Wróżby Tarota - historia, wróżby, talia kart, zagrożenia

Horoskop dzienny – Ryby

Będziesz dziś bronić swojego zdania. Twoja druga połówka nie do końca zrozumie, o co właściwie Ci chodzi, co może stać się przyczyną konfliktu. Powinnaś/powinieneś jednak ostudzić nieco emocje. Kłótnia nie jest Ci dzisiaj do niczego potrzebna. Porozmawiajcie na spokojnie, a uda Wam się dojść do porozumienia. Wolny dzień lepiej spędzać w przyjemny sposób, niż tracić czas na zbędne sprzeczki.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Daria Ładocha woli blondynów, ale jest z brunetem [Koło Plotka]