Horoskop dzienny - 4 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 marca. Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami. Co przydarzy ci się w jego drugiej połowie? Czy gwiazdy będą ci sprzyjały?

Horoskop dzienny - Baran

Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Weź sobie do serca to porzekadło i odłóż na bok swoją urażoną dumę. Postaraj się załagodzić sytuację konfliktową, gdyż trwanie w gniewie nie przyniesie ci nic dobrego.

Horoskop dzienny - Byk

Choć czujesz zmęczenie, to poczucie obowiązku jak zawsze zwycięży w tobie i doprowadzisz do końca wszystkie dzisiejsze zadania. Pamiętaj jednak, że na dłuższą metę życie tylko i wyłącznie po to, by spełniać swoje zadania względem innych, jest nie do zniesienia.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Dziś obudzi się w tobie mały egoista. W końcu kiedyś trzeba zadbać o własne pragnienia i potrzeby. Natchnie cię do tego bliska osoba, z którą od dawna nie miałeś kontaktu, a której pojawienie się sprawiło ci mnóstwo radości.

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Samotne Raki powinny się uzbroić w cierpliwość, gdyż właśnie nadchodzi dla nich czas na miłość. Szansa na wielkie uczucie czai się za rogiem. Trzeba tylko zacząć zwracać uwagę na osoby, które są w pobliżu, tuż pod ręką. 

Horoskop dzienny - Lew

Kiedy myślisz o finansowej stronie swojego życia, nie odczuwasz satysfakcji. Istnieje jednak szansa na poprawę w tej sferze. Na horyzoncie pojawi się okazja do wzięcia udziału w intratnym interesie, który może zmienić całe twoje życie.

Horoskop dzienny - Panna

Wiedz, że wszystko leży w twoich rękach. Czujesz się zmęczony tym, co dzieje się wokół ciebie, chcesz zmiany, ale boisz się podjąć ryzyko? Dość tego! Teraz jest najlepszy moment dla Panny, aby zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę. 

Horoskop dzienny - Waga

Końcówka tygodnia to dla ciebie czas, w którym poczujesz niespodziewany przypływ energii. Pozwoli ci on zaplanować to, w jaki sposób spędzisz weekend, ale też dopiąć wszystkie bieżące sprawy i pozwolić sobie na błogi relaks w domowym zaciszu.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion musi zacząć wreszcie zwracać uwagę na swoją dietę. Lekceważenie jej i nieregularne spożywanie posiłków odbija się nie tylko na wadze, ale przede wszystkim na samopoczuciu. Ostatnio ciągle marudzisz - czas wziąć się za siebie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Wiosna tuż tuż, a ty wciąż nie masz planów co dalej z twoją karierą zawodową. Twoje ambicje są spore, ale nie masz dość determinacji, aby je realizować. Dziś jest ten dzień, w którym powinieneś podjąć wyzwanie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Cierpliwość nie jest twoją mocną stroną. Musisz jednak powalczyć ze sobą i czekać cierpliwie na rozwiązanie spraw, na których ci zależy. Choć nie jest to proste, to warto uzbroić się w cierpliwość, gdyż wynik pozytywnie cię zaskoczy.

Horoskop dzienny - Wodnik

Twoi bliscy już niedługo całkiem zapomną, jak wyglądasz. Ostatnio w ogóle nie masz na nic czasu, a na tym cierpią twoje relacje z ważnymi dla ciebie ludźmi. Musisz lepiej planować swoje zajęcia, aby nie zabrakło miejsca na spotkanie z bliskimi.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Ryby

Konsekwencje twojego zachowania wcześniej czy później wrócą do ciebie. Dlatego zanim pochopnie kogoś osądzisz dwukrotnie zastanów się, czy na pewno masz słuszność. Nadszarpnięte zaufanie bardzo trudno później odbudować. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Podekscytowana Blanka Lipińska liczy na nominacje do Złotych Malin