Horoskop dzienny - 16 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 stycznia. Sprawdź, co czeka Cię w sobotę. Czy gwiazdy będą Ci przychylne?

Horoskop dzienny - Baran

Barany zapomną dziś o całym świecie, dobrym pomysłem na sobotę będzie spacer bez towarzystwa telefonu, być w dzisiejszych czasach poza zasięgiem to prawdziwy luksusu. Kto wie, może od tej pory to będzie Wasz mały rytuał, jeśli ktoś chce być blisko znajdzie drogę. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki wybiorą się dziś w krótką podróż, towarzystwa dotrzyma Wam osoba, która kiedyś była bliska Waszemu sercu. Czy wrócą dawne uczucia? Czy ta relacja ma rację bytu tu i teraz? Tym razem decyzja nie leży po stronie Byka. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta będą dziś kipieć z zazdrości, Wasza obecna sytuacja wynika trochę z tego, co działo się w przeszłości. Jak mówi stare przysłowie, nie da się zbudować szczęścia na cudzej krzywdzie. Uczucia czasem się kończą i nie ma w tym nic wyjątkowego. 

Runy - co to jest?Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny - Rak

Raki z pomocą przyjaciół będą budować swoje życie na nowo, Wasza aktualna sytuacja może nie jest prosta, ale i tak jest lepiej, niż było. Już niedługo zaświeci dla Was słońce, to pierwsza sobota, którą zapamiętacie na długo. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś nadrabiać domowe zaległości, prozaiczne czynności często przynoszą Wam spokój, także warto zaangażować się w porządki. W szafie lwa jest wiele niemodnych ubrań i starych butów, usunięcie tego balastu przyniesie Wam ulgę. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaproszą dziś kilka osób, Wasze życie towarzyskie ostatnio toczy się bardzo wolnym rytmem, najwyższy czas to zmienić. Przy okazji pojawi się pretekst, aby napisać w końcu do Wodnika i zaproponować spotkanie, które będzie dobrą okazją do obserwacji obiektu uczuć. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zaczną dziś delikatny remont, być może przemalujecie centralną ścianę lub powiesicie kilka półek. Nawet drobne zmiany sprawią, że Wagi poczują się znacznie lepiej w swoim mieszkaniu. Wieczorem przyjdzie czas na podsumowania i miłą kolację. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś szykować się do randki, przy wyborze odpowiedniego stroju i dodatków pomoże Wam niezawodna Ryba. Dobra rada jest taka, że obiekt Waszych uczuć denerwuje się znacznie bardziej, warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czeka niespodziewany dopływ gotówki, z natury jesteście raczej oszczędni także i tę kwotę zdecydujecie się odłożyć. Wszystko to sprawia, że wiosną stać Was będzie na większe wydatki związane z przeprowadzką. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zechcą dziś utopić smutki, nieudane spotkanie popsuje Wam humor, ale już po południu otrzymacie niespodziewaną propozycję, która może zaważyć na Waszej przyszłości. Koziorożce staną przed szansą na nowe, lepsze życie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnikom sobota upłynie na długich spacerach i jeszcze dłuższych rozmowach. Ten czas jest kluczowy dla całej Waszej rodziny, od teraz wszystko będzie już prostsze, możecie z nadzieją spoglądać w przyszłość. 

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś leniuchować, chociaż zawsze macie przed sobą nowy projekt tym razem wygodna kanapa stanie się centrum Waszych zainteresowań. Podczas błogiego relaksu przychodzą Wam do głowy najlepsze pomysły, tak że nie żałujcie sobie dziś bujania w obłokach. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz: Moje suknie ślubne czekają na synowe