Horoskop dzienny - 13 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 13 stycznia. Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie na środę. Czy dziś spełnią się Twoje marzenia?

Horoskop dzienny - Baran

Baranom środa upłynie na pracy nad ważnym projektem, warto posłuchać wskazówek Ryb, które dzięki swojej intuicji podpowiedzą Wam nieszablonowe, lecz bardzo skuteczne rozwiązanie. Wieczorową porą uda się Wam zorganizować miły wieczór, na lampkę wina warto zaprosić Byka, który czeka na to od dawna. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś mierzyć się z niemiłymi oskarżeniami, ktoś, kto kiedyś był Wam bliski, teraz będzie próbował pomieszać Wam szyki. To taki trochę rachunek od złych wyborów, który właśnie przyszedł do zapłaty. Byki nie mają wpływu na zachowanie innych, ale mogą wyciągnąć wnioski i wybierać lepiej w przyszłości. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś w wojowniczym nastroju, sprawy z przeszłości nie dają Wam spokoju. Wasze serce zostało złamane na pół i nie da się tak po prostu zapomnieć. Czas jednak leczy rany i każda sprawa z czasem blednie, a na jej miejsce pojawiają się nowe wspomnienia. Cierpliwości, finalnie wszystko się ułoży. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Raki przeżyją dziś burzę w życiu osobistym, coraz częstsze kłótnie z partnerem już od pewnego czasu skutecznie psują Wam humor. Na koniec dnia warto skupić się na sobie i swoich potrzebach, co ma być, to będzie, nie musicie teraz podejmować żadnych przełomowych decyzji. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy czeka spokojny dzień w pracy i w domu. Wszystko układa się według planu, a to jest to, co Lwy lubią najbardziej. Spokój jest dla Was teraz bardzo ważny, zwłaszcza że pracujecie nad całkiem nowym projektem, który będzie miał duży wpływ na Waszą przyszłość. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zaplanują małą metamorfozę, nowe uczucie sprawi, że zechcecie wymienić garderobę, a może też czeka Was wizyta u fryzjera. Po miesiącach domowych stylizacji teraz czas trochę zaszaleć. Pamiętajcie jednak, że naturalne piękno to Wasza główna zaleta i nie warto przesadzać. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi wysłuchają dziś kolejnej serii dobrych porad, macie już serdecznie dość prawda? To po części Wasza wina, brak jasnej informacji z Waszej strony generuje takie trudne sytuacje bez wyjścia. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś snuć plany na przyszłość, na horyzoncie coraz wyraźniej klaruje się przeprowadzka. To dobry czas na takie decyzje pod warunkiem, że posłuchacie profesjonalnych doradców, a nie domorosłych specjalistów. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś wertować notatki i powtarzać ważny materiał, Wasz wysiłek już niedługo zostanie nagrodzony. Tym razem wszystko się uda, możecie już na spokojnie planować urlop i miły czas w gronie najbliższych. To będzie dobry dzień dla Strzelców. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zbyt często mieszają się w nieswoje sprawy, to może denerwować ludzi wokół Was i sprawiać, że w pewnym kręgach jesteście po prostu niemile widziani. Warto przemyśleć swoje zachowanie i w nowym roku zachować więcej dyskrecji. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki mogą dziś liczyć na wsparcie partnera, wspólnie uda Wam się przetrwać gorsze chwile dokładnie tak jak kiedyś. Stałe związki Wodników są teraz silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Samotne Wodniki czeka miła niespodzianka, już pod koniec stycznia gwiazdy szykują dla Was niespodziankę. 

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą miały dziś dużo na głowie, tylko najbliżsi wiedzą, o której kończy się Wasz dzień i ile poświęcacie dla innych. Złe podszepty zostaną dziś ucięte na zawsze, biada temu, kto dziś stanie na drodze zmęczonej Ryby. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Maffashion skrytykowała stylizacje w Dzień Dobry TVN. Teraz stylistka jej odpowiada - ze łzami w oczach