Horoskop dzienny - 14 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 stycznia. Przyszłość jest na wyciągnięciu ręki, sprawdź, co czeka Cię w ten czwartek.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czwartek spędzą na analizie wszystkich za i przeciw, przed Wami ważna decyzja. Czasami niektóre sprawy warto zostawić za sobą i nie oglądać się za siebie. Własne dobro powinno być nadrzędne, nie możecie ciągle myśleć tylko o innych. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki w swoim do tej pory bezpiecznym świecie poczują się jak w klatce, rewolucyjne zmiany nie są w Waszym stylu, ale tym razem będzie inaczej. Świat się kurczy dla Byków, które instynktownie szykują się do podróży w nieznane. Czy wystarczy Wam odwagi? A może nie chcecie zmian, tylko znany, ale duszny porządek? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta będą dziś udawać, że nic się nie stało. Pozory wychodzą Wam całkiem dobrze, ale nie tym razem. Sprawy z przeszłości wrócą ze zdwojoną siłą, to nie jest czas na sentymenty. Tylko szczera rozmowa może sprawić, że dzień zakończy się pozytywnie. 

Magiczna kula - co to jest?Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś testować partnera, nie lubicie podejmować błędnych decyzji i słusznie intencje powinny być czyste, a nie zawsze tak jest. Zamiast serca czasem warto włączyć też rozum, dla własnego spokoju. Zanim ktoś na dobre wejdzie w Wasze życie lepiej sprawdzić, niż potem żałować. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zaczną dziś liczyć pieniądze, ostatnio zdarzyło Wam się wydawać duże sumy lekką ręką. Życie ponad stan może w końcu odbić się Wam czkawką, wszystkie pożyczki trzeba będzie w końcu spłacić. Lista fanaberii i zachcianek Lwa jest bardzo długa, czas na ostre cięcie. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś organizować długo wyczekiwany wyjazd, krótkie wakacje to coś, co Wam się teraz przyda. Praca to nie wszystko, warto o tym pamiętać. Urlop najlepiej zaplanować z wesołym Wodnikiem i Rakiem. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi pochłonął dziś sprawy rodzinne, ktoś będzie potrzebował Waszego wsparcia. Rodzina zawsze mogła na Was liczyć, tak będzie i tym razem. Rozsądek Wagi będzie kluczowy w tej trudnej i delikatnej sprawie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony czeka wesoły dzień w gronie przyjaciół, wszystkie troski odejdą dziś w niepamięć. Będziecie cieszyć się doborowym towarzystwem, a spotkania przeciągnął się aż do późnego wieczora. To dobry czas dla Skorpionów warto o tym pamiętać, po każdej burzy zawsze wychodzi słońce. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś głuche na argumenty partnera, lubicie zamiatać trudne sytuacje pod dywan, które później wracają do Was ze zdwojoną siłą. Konfrontacja jest czasem konieczna, nieprzepracowany problem może być przyczyną rozstania. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś w dobrym humorze, uda Wam się zakończyć ważny projekt i teraz przyjdzie czas na zbieranie plonów. W stałych związkach wreszcie zapanuje spokój i harmonia. Samotne Koziorożce już wkrótce poznają Lwa, który do reszty zawróci Wam w głowie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś zajmować się sprawami domowymi, prozaiczne zajęcia mogą być dobrą odskocznią od natłoku myśli. Wszystko zakończy się pozytywnie, ale tylko od Was zależy, czy ta trudna sytuacja powtórzy się ponownie. 

Znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy, ma silny wpływ na charakter, i to już od najmłodszych latZodiakalne dzieciaki. Jaki wpływ na charakter dziecka ma znak zodiaku?

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś analizować, czy związek, w którym tkwią od lat, nadal się sprawdza, brak wsparcia ze strony partnera to Wasz częsty problem. Odejść, czy zostać? Odpowiedź na to pytanie zna Wasza niezawodna intuicja, której warto posłuchać. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Radosław Majdan zgolił zarost i zostawił wąsy. Jest reakcja Gosi