Horoskop dzienny - 12 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 12 października. Los bywa naprawdę nieprzewidywalny. Sprawdź i przekonaj się, co przygotował dla Ciebie na ten dzień i bądź gotowa/gotowy na kolejne wyzwania!

Horoskop dzienny – Baran

Początek tygodnia bywa trudny. Ty jednak nie musisz się o to martwić, bo poniedziałek przyniesie Ci same dobre wieści. Ktoś, kogo bardzo długo nie widziałaś/widziałeś, przekaże Ci informacje, które bardzo korzystnie wpłyną na Twoje najbliższe życiowe plany. Pamiętaj jednak, by żadnej z decyzji, które zostaną Ci narzucone tego dnia z góry, nie podejmować zbyt pochopnie, a przede wszystkim zaufać intuicji.

Horoskop dzienny – Byk

Musisz bardzo uważać na to, co mówisz, bo tego dnia staniesz się wyjątkowo drażliwa/drażliwy i nerwowa/nerwowy. Jeśli nad tym nie zapanujesz, możesz nieopatrznie skrytykować kogoś bliskiego, tym samym wyrządzając mu krzywdę. Otwórz się na problemy innych, postaraj się zrozumieć ich stanowisko, stawiając się w ich sytuacji. To pozwoli Ci uniknąć prawdziwej katastrofy.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Choć ostatnio Twoje życie nieco się pokomplikowało, w poniedziałek będziesz mogła/mógł odetchnąć z ulgą. Wewnętrzny spokój pozwoli Ci osiągnąć poszczególne cele, do których zmierzasz, a przy okazji umożliwi trwałe wyciszenie emocji, jakie do tej pory Cię zatruwały. Koniecznie wyjdź do ludzi, zwłaszcza że ostatnio poważnie zaniedbałaś/zaniedbałeś znajomych i przyjaciół.

Horoskop dzienny – Rak

Tego dnia powinieneś zachować szczególną ostrożność, bo niestety nie należy on do Twoich najszczęśliwszych. Bądź czujna/czujny i zwracaj uwagę na wszystkie nieprawidłowości. Swoich problemów upatruj w przeszłości, z którą nigdy się nie uporałaś/uporałeś.

Horoskop dzienny – Lew

Przygotuj się na szok spowodowany pewnym nieoczekiwanym zdarzeniem. Zmiany, jakie ono spowoduje, mogą się okazać zarówno pozytywne, jak i negatywne. Wiele zależy od tego, jak dobrze przemyślisz swoje decyzje. Choć prawdopodobnie utracisz coś, czego nigdy już nie odzyskasz, postaraj się myśleć pozytywnie, ponieważ i tak nie będziesz mieć wpływu na nadchodzące wydarzenia.

Horoskop dzienny – Panna

Czeka Cię ważne zadanie. Uważaj jednak, by nie zgubiła Cię przesadna ambicja, ponieważ Twój rywal nie da sobie w kaszę dmuchać. Jedno potknięcie i stracisz wszystko, na co tak długo pracowałaś/pracowałeś. Pewność siebie i chęć zaimponowania innym to nie wszystko – postaw na zdrowy rozsądek i skrupulatność, która pozwoli Ci wykonać wszystko bez zarzutu.

Horoskop dzienny – Waga

Tuż po przebudzeniu dostrzeżesz, że Twoje życie nie wygląda do końca tak, jakbyś tego oczekiwała/oczekiwał. Na pewno znajdą się rzeczy, które chciałabyś/chciałbyś koniecznie zmienić. Staraj się jednak robić to stopniowo, by nie wywrócić wszystkiego drastycznie do góry nogami. Otwórz się też na nowe znajomości, bo to może Ci naprawdę pomóc i dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Horoskop dzienny – Skorpion

Tego dnia będziesz intensywnie myślała/myślał o kimś z Twojej przeszłości. Zamiast się jednak zadręczać i rozpamiętywać dawną znajomość, postaraj się skontaktować z tą osobą. To idealna pora na pojednanie, wyjaśnienie nieporozumień i odnowienie tego kontaktu. Kiedy spędzisz z tą osobą trochę czasu, wreszcie zrobi Ci się lżej na sercu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Ktoś w Twoim bliskim otoczeniu wyraźnie wtyka nos w nieswoje sprawy. Uważaj, by nie stać się jego ofiarą, ponieważ to mogłoby doprowadzić do nieprzyjemnej sytuacji z Twoim/Twoją Partnerem/Partnerką. Choć osoba ta nie dotrze do Twoich sekretów, będzie miała niebywałe zdolności do podkoloryzowania wydarzeń, a Twoja druga połówka może uwierzyć w realistycznie opowiedziane bajeczki.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Poniedziałek nie będzie dla Ciebie najlepszym dniem na podejmowanie kluczowych decyzji. Jeśli mimo wszystko się za to weźmiesz, możesz niechcący skrzywdzić bliską Ci osobę. Najlepiej więc poczekaj z tym do końca tygodnia, a wtedy będziesz miała/miał już szerszy obraz sytuacji.

Horoskop dzienny – Wodnik

Czeka Cię dzień pełen wrażeń. Pełne ręce roboty w pracy mogą Cię nieco wypompować z sił. Mimo wszystko, znaj swoją wartość i nie daj się wykorzystywać, bo niektórzy z Twojego otoczenia zawodowego chcieliby wykorzystać Twoją dobrą wolę i pomocność do własnych celów. Mów otwarcie, gdy coś Ci nie pasuje, bo jeśli tego nie zrobisz, będziesz musiała/musiał dostosować się do tego, co odpowiada większości.

Horoskop dzienny – Ryby

Od pewnego czasu brakuje Ci bliskości. Ten poniedziałek to idealny dzień na to, aby pobyć trochę z tymi, na których Ci zależy. Prawdopodobnie uda Ci się szybko skończyć pracę, a potem spędzić przyjemne popołudnie lub równie przyjemny wieczór z rodziną. Pooglądajcie coś razem, zjedzcie wspólny posiłek, a na pewno znów odczujesz więź, której tak Ci brakowało.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Viki Gabor zagrała w Koło Plotka