Piotr Woźniak-Starak zostanie pochowany w Fuledzie na Mazurach. W czwartek wieczorem pogrzeb producenta

Piotr Woźniak-Starak w czwartek wieczorem zostanie pożegnany w Kostancinie-Jeziornej. Producent filmowy, mąż Agnieszki Woźniak-Starak pochowany zostanie jednak na Mazurach, w ukochanej posiadłości rodzinnej w miejscowości Fuleda.

Piotr Woźniak-Starak dziś wieczorem zostanie pożegnany w kościele w Konstancinie-Jeziornej. W czwartek rano Agnieszka Woźniak-Starakpożegnała męża wzruszającym wpisem.

Piotr Woźniak-Starak - szczegóły pogrzebu

W czwartek 29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornej odbędzie się ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Uroczystości odbędą się w kościele św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Anny Walentynowicz 1 o godzinie 19.00.

Piotr Woźniak-Starak zostanie pochowany następnego dnia - w piątek. Urna z jego prochami spocznie w miejscowości Fuleda koło Giżycka. To tam rodzina zmarłego producenta ma swoją posiadłość i to tam Piotr Woźniak-Starak spędzał czas wolny. Rodzina tak tłumaczy decyzję o złożeniu prochów na terenie rodzinnej posiadłości:

Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym - czytamy w pożegnaniu Piotra Woźniaka-Staraka.

Rodzina zmarłego prosi o nieskładanie kondolencji. Zamiast kwiatów bliscy proszą o wpłaty na cele charytatywne: Fundację Pegasus, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Edukidsmed" lub Akademię Samodzielności w Sierpcu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.