Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Katerina porwana przez członków sekty! [STRESZCZENIE ODCINKA 46]

"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 46. odcinku?

"Zniewolona" to serial, w którym zakochali się Polacy na wakacjach. Losy Kateriny pilnie śledzą setki tysięcy widzów. Co wydarzyło się w dwudziestym pierwszym odcinku drugiego sezonu?

Andriej Żadan, opuściwszy swoje przyjęcie zaręczynowe, poszukiwał porwanej Katii. Niestety, trop się urwał. Wkrótce po przyjęciu wyszła na jaw prawda, że wicegubernator Korieniew, a jednocześnie chrzestny Olgi Płatonownej, jest umierający. Ta informacja - na jego życzenie - była skrzętnie ukrywana przez lekarzy.

Nikołaj rozmawiał z młynarzem, który opowiedział mu, że był świadkiem gwałtownej kłótni Grigorija Czerwinskiego z Aleksiejem Kosaczem we młynie.

Halka, po narodzinach córki, pogodziła się z Afanasijem.

Olga wycofała się z narzeczeństwa z Andriejem Żadanem. Przekazała mu też informację o porywaczu, który zawiózł Katię do Czerwinki, by uzyskać obiecaną nagrodę. Zadomowieni w Czerwince członkowie sekty uważają kobiety za przyczynę wszelkiego zła, postanowili więc, że Katia stanie się żywą ofiarą podczas organizowanego przez nich obrzędu.

Zniewolona. Streszczenie - odcinek 46

Katierina jest w Czerwince. Sekciarze – Skopcy-rzezańcy uważają, że jest wcieleniem zła i wypędzają z niej demony. Młody Czerwinski po morfinie znów ma widzenia, noga mu dokucza, prosi więc przywódcę sekty o pomoc. Ma też inne poważne kłopoty. Majątek jest w opłakanym stanie. Okoliczni właściciele przy pomocy wygnanego Jaszki chcą go rozdrapać bez licytacji.

Nikołaj Doroszenko zgłasza do Zgromadzenia Szlacheckiego sprawę dezercji, kradzieży orderów i zamordowania Aleksieja Kosacza. Jego siostra Natalia jest obrażona na brata.

Tymczasem skopcy postanawiają usunąć główny powód męczarni i grzechów Grigorija. Porywają Katię i wywożą ją. Co zamierzają z nią zrobić? Śledzi ich mały Oleksa, braciszek męża Halki.

A jeśli nie "Zniewolona" to może jakiś inny serial?

Zobacz wideo
Więcej o: