Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Żadan wciąż szuka Katii [STRESZCZENIE ODCINKA 45]

"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 45. odcinku?

"Zniewolona" to serial, w którym zakochali się Polacy na wakacjach. Losy Kateriny pilnie śledzą setki tysięcy widzów. Co wydarzyło się w dwudziestym odcinku drugiego sezonu?

W trakcie przyjęcia zaręczynowego Olgi Płatonownej i Andrieja Żadana przyjechał przyjaciel Andrieja i poinformował go, że Katia została porwana. Żadan powiedział Oldze, że zostanie jej mężem, tak jak ona to zaplanowała, ale jej nie kocha. Opuścił przyjęcie i udał się na poszukiwania Katii.

W Czerwince zadomowili się członkowie sekty, przejęli władzę nad majątkiem Grigorija Czerwinskiego, ale też i nad jego duszą i wszelkimi poczynaniami.

Wyrzucony z pracy Jakow szukał przebaczenia u Halki.

Nikołaj Doroszenko uratował od stryczka młynarza, jedynego świadka zabójstwa Aleksieja Kosacza.

Zniewolona. Streszczenie - odcinek 45

Andriej Żadan, opuściwszy swoje przyjęcie zaręczynowe, poszukuje porwanej Katii. Niestety, trop się urywa. Wkrótce po przyjęciu wychodzi na jaw prawda, że wicegubernator Korieniew, a jednocześnie chrzestny Olgi Płatonownej, jest umierający. Ta informacja - na jego życzenie - była skrzętnie ukrywana przez lekarzy.

Nikołaj rozmawia z młynarzem, który opowiada mu, że był świadkiem gwałtownej kłótni Grigorija Czerwinskiego z Aleksiejem Kosaczem we młynie.

Halka, po narodzinach córki, godzi się z Afanasijem.

Olga wycofuje się z narzeczeństwa z Andriejem Żadanem. Przekazuje mu też informację o porywaczu, który zawozi Katię do Czerwinki, by uzyskać obiecaną nagrodę. Zadomowieni w Czerwince członkowie sekty uważają kobiety za przyczynę wszelkiego zła, postanawiają więc, że Katia stanie się żywą ofiarą podczas organizowanego przez nich obrzędu.

A jeśli nie "Zniewolona", to może inny serial?

Zobacz wideo
Więcej o: