Najnowszy trend na mundialu. Piłkarze go pokochali! Czym jest #GoScalpBrave?

Anna i Robert Lewandowscy mogą pochwalić się zadbanymi, zawsze perfekcyjnie ułożonymi włosami. Szczególną furorę zrobiła nowa fryzura piłkarza na tegorocznym mundialu. Właśnie takie stylowe wzory wycięte na włosach zafundowały sobie setki warszawskich kibiców w specjalnej strefie Head & Shoulders.

Gdy Anna Lewandowska wrzuciła na Instagram zdjęcie z mężem przed meczem Polska-Senegal, uwagę internautów przykuła zwłaszcza jedna rzecz: oryginalna fryzura żony kapitana reprezentacji Polski.

 

Warkoczyki z wplecionymi tasiemkami w kolorach narodowej flagi wywołały na tyle duży entuzjazm, że wiele kobiet zapragnęło mieć podobną fryzurę. Nie pierwszy raz. Anna Lewandowska ma piękne, długie, zdrowo wyglądające włosy. Często zachwycone fanki  pytają trenerkę, co robi, by osiągnąć taki efekt.

Aniu, ważne pytanie! Co robisz, że masz takie mocne odżywione włosy? Używasz jakiegoś specjalnego szamponu albo jakiejś tabletki? - takich komentarzy na instagramowym profilu Lewandowskiej nie brakuje.

Lewandowscy tajemnicę świetnie wyglądających włosów odkryli już jakiś czas temu. Obydwoje używają produktów Head & Shoulders, a efekty są imponujące.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski na konferencji prasowej Head&ShouldersAnna Lewandowska i Robert Lewandowski na konferencji prasowej Head&Shoulders materiały partnera

Nie tylko Lewandowska pochwaliła się oryginalną, mundialową fryzurą. Również jej mąż zadebiutował na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji w nowej odsłonie, fundując sobie tuż przy skórze cięcie w kształcie błyskawic. Zapoczątkował tym nowy trend #GoScalpBrave.

Fryzura Lewandowskiego hitem tegorocznego mundialu

Na tym mundialu króluje #GoScalpBrave czyli sztuka ozdabiania włosów za pomocą wyciętych, finezyjnych kształtów na przystrzyżonych bokach lub z tyłu głowy. To trend skierowany do odważnych osób, które nie boją się eksperymentować, a także do
kibiców mundialu w Rosji 2018.

W niedzielę, 24 czerwca, warszawscy kibice mieli szansę zafundować sobie fryzury w stylu Lewandowskich w specjalnej strefie Head & Shoulders. Chętnych nie brakowało.

Warszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & ShouldersWarszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & Shoulders mat. partnera

#GoScalpBrave – Wyzwanie Head & Shoulders

Równolegle do meczów polskiej reprezentacji w czasie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej ruszyła kampania #GoScalpBrave – Wyzwanie Head & Shoulders. 24 czerwca w wyznaczonej strefie na warszawskiej Iskrze na kibiców czekali profesjonalni fryzjerzy marki, którzy tworzyli #GoScalpBrave czyli wzory wycięte na włosach. Fani mogli wybierać spośród kilku wzorów, inspirowanych ostatnim meczowym lookiem Roberta Lewandowskiego.

Warszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & ShouldersWarszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & Shoulders mat. partnera

Samo cięcie trwało ok. kilkudziesięciu minut, a efekt będzie widoczny na włosach około tygodnia. Strefę kibica w warszawskim klubie odwiedziło kilkaset osób.

Warszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & ShouldersWarszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & Shoulders mat. partnera

Jedynym wymogiem, który stawia przed fanami piłki fryzura #GoScalpBrave, jest zadbana skóra głowy. Żeby mieć pewność, że nowy look prezentuje się świetnie, warto wesprzeć efekt, zawczasu stosując produkty nowej linii Head & Shoulders Men Ultra.

Warszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & ShouldersWarszawscy kibice podjęli wyzwanie Head & Shoulders mat. partnera

Kibic, chcąc pozwolić sobie na najmodniejsze cięcie, powinien pamiętać o wcześniejszej pielęgnacji włosów i skóry. Odważna fryzura odsłania skalp, dlatego żeby nosić takie cięcia, niezbędna jest zadbana, zdrowa skóra głowy, wolna od łupieżu. Przede wszystkim należy wybrać odpowiednie produkty do mycia, aby nasza skóra była odpowiednio oczyszczona.

Nowa linia produktów dla mężczyzn Head & Shoulders Men Ultra, która łączy w sobie innowacyjną formułę przeciwłupieżową, została specjalnie zaprojektowana dla mężczyzn, pragnących mieć mocne włosy, które w dodatku świetnie pachną. Stosując nowe szampony marki mogą wyzbyć się oni wszelkich obaw co do swojej nowej, często odważnej, fryzury.

materiały partnera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.