Ewa Swoboda z kolejnym sukcesem. Lekkoatletka uhonorowana w wyjątkowy sposób. "Nie mogę uwierzyć!"

Ewa Swoboda znalazła się w gronie dziesięciu sportsmenek wyróżnionych przez firmę Mattel. Lekkoatletka pochwalił się lalką Barbie, która wygląda dokładnie tak, jak ona. Fani biegaczki byli zachwyceni.

Ewa Swoboda ma na koncie mnóstwo sportowych osiągnięć. Polska lekkoatletka niedługo będzie mogła dopisać do swojej listy sukcesów jeszcze jeden. Biegaczka znalazła się bowiem w gronie sportsmenek, które będą miały własne lalki Barbie. Kto jeszcze znalazł się w tym zaszczytnym gronie? Na liście same wybitne postacie.

Zobacz wideo Ewa Swoboda wicemistrzynią świata w halowych mistrzostwach świata: Apetyt rośnie w miarę jedzenia

Ewa Swoboda pochwaliła się kolejnym sukcesem. Lekkoatletka została uhonorowana w wyjątkowy sposób

Poprzez projekt Barbie Fole Model firma Mattel honoruje inspirujące kobiety z różnych środowisk i dziedzin, które mogą stanowić wzór do naśladowania. W związku ze zbliżającymi się igrzyskami olimpijskimi wyróżniono dziesięć sportsmenek. Wśród nich znalazła się Ewa Swoboda. Lekkoatletka pochwaliła się sukcesem na Instagramie. Zapozowała też ze stworzoną na jej podobieństwo lalką.

Jestem przeszczęśliwa, że Barbie doceniła moją historię i wyróżniła mnie obok ośmiu innych niesamowitych sportsmenek z całego świata tytułem Barbie Role Model. Wciąż nie mogę w to uwierzyć! Jako mała dziewczynka bawiłam się lalkami, a teraz mam własną lalkę Barbie, która wygląda jak ja - jedyny taki egzemplarz na świecie

- napisała wzruszona biegaczka.

W komentarzach pod postem internauci pospieszyli z gratulacjami. "Chyba najbardziej oryginalna, wyjątkowa Barbie ever", "Brawo Ewa! Zawsze cię podziwiam za to, że masz odwagę być sobą!", "Cudownie. Wcale się im nie dziwię", "Ale czad! Ewa no wymiatasz! Gratulacje!" - pisali.

 

Mattel stworzył Barbie, która wygląda jak Ewa Swoboda. Kto jeszcze będzie miał własną lalkę?

Poza Ewą Swobodą w gronie wyróżnionych sportsmenek podobizną w postaci własnej lalki Barbie  znalazły się: Venus Williams, amerykańska tenisistka, Susana Rodriguez, hiszpańska paratriathlonistka, Rebeca Andrade, gimnastyczka z Brazylii oraz jej koleżanka po fachu, Alexa Moreno z Meksyku, Federica Pellegrini, włoska pływaczka, Estelle Mossely, francuska pięściarka oraz dwie piłkarki, Australijka Mary Fowler i Christine Sinclair z Kanady. ZOBACZ TEŻ: Ewa Swoboda z najlepszym wynikiem na świecie. Biegła tak szybko, że zgubiła paznokieć

Jak wam się podoba Barbie wyglądającą jak Ewa Swoboda?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.