Joanna Jędrzejczyk przeszła operację. Opublikowała zdjęcie ze szpitala i mówi o długiej rehabilitacji

Joanna Jędrzejczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała fanów o operacji barku. Zawodniczka sztuk walki zapewniła, że zamierza wrócić do sportu, jednak przedtem czeka ją wiele miesięcy rehabilitacji.

Joanna Jędrzejczyk jest jedną z najbardziej utytułowanych polskich sportsmenek. Zawodniczka sportów walki karierę rozpoczęła 20 lat temu. Lata morderczych treningów odcisnęły swoje piętno na jej zdrowiu. Okazało się, że konieczna była operacja. Jędrzejczyk zamieściła zdjęcie ze szpitalnego łóżka i uspokoiła fanów.

Zobacz wideo Jędrzejczyk do Nowakowskiej w „DDD": Jesteś sprzeczna sama ze sobą!

Joanna Jędrzejczyk przeszła operację. Opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. "Kosmetyka"

Joanna Jędrzejczyk jest bardzo aktywna na Instagramie. Na swoim profilu zgromadziła już dwa miliony obserwujących. Ostatnio sportsmenka opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Okazało się, że gwiazda MMA przeszła operację barku. Zawodniczka sportów walki zdradziła, że zabieg był nieco bolesny. Na szczęście już jest po wszystkim, a Joanna Jędrzejczyk zapowiedziała, że po rekonwalescencji i rehabilitacji zamierza wrócić do sportu.

Kosmetyka, trochę bolesna, ale po 20 latach w profesjonalnym sporcie okazała się konieczna. Teraz dziewięć miesięcy rehabilitacji, wolnych obrotów oraz cierpliwości i wrócę do robienia tego, co kocham - czyli sportu, rywalizacji i jeszcze więcej sportu. Planów mam co niemiara, a wiecie, że u mnie nie kończy się wyłącznie na planach. Marzenie - cel - napisała na Instagramie.
 

Sportsmenka nie zapomniała także o podziękowaniach dla lekarzy. Zapewniła, że zajmowali się nią najlepsi specjaliści. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy życzyli Joannie szybkiego powrotu do formy. "Cudnie widzieć cię uśmiechniętą. Zdrowia!", "Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełnej sprawności!" - życzyli internauci.

Joanna Jędrzejczyk na Gali Mistrzów Sportu. Sportsmenka pozowała u boku partnera

Na tegoroczną Galę Mistrzów Sportu Joanna Jędrzejczyk zabrała ze sobą partnera. Sportsmenka chętnie pozowała u boku ukochanego, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Wybrankiem zawodniczki sportów walki jest Mateusz Zarankiewicz, były siatkarz. Uwagę zwracała także kreacja, którą mistrzyni UFC wybrała na tę okazję. Jędrzejczyk olśniła zgromadzonych w cekinowej krwistoczerwonej sukni z odważnym wycięciem na plecach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.