Co robi Kamil Stoch, kiedy nie skacze? Z żoną uwielbiają podróżować w egzotyczne rejony, ale to nie ich jedyna pasja

Kamil Stoch ma za sobą kolejny sportowy sukces. Jak wygląda życie prywatne skoczka i co najchętniej robi z żoną w wolnym czasie? Sprawdziliśmy.

Kamil Stoch ma na koncie kolejny międzynarodowy sukces. Skoczek po raz trzeci wygrał w Turnieju Czterech Skoczni, co zapewniło mu czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej konkursu. Zwycięstwo skoczka jest szeroko komentowane nie tylko w polskich mediach, ale również w zagranicznych. Już niedługo sam zainteresowany wróci do domu, gdzie czeka na niego żona. Czym zajmuje się Kamil Stoch, gdy nie skacze na nartach? Zarówno sportowiec, jak i jego żona Ewa, chętnie relacjonują swój wspólny czas w mediach społecznościowych. Obydwoje kochają podróżować w najdalsze zakątki świata.

Co Kamil Stoch robi w wolnym czasie?

Mimo że Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch nie są na co dzień bohaterami prasy kolorowej, to wciąż budzą niemałe zainteresowanie wśród internautów. Jeden z najpopularniejszych polskich skoczków każdą wolną chwilę najchętniej spędza w towarzystwie ukochanej żony. Spoglądając na ich profile w mediach społecznościowych, łatwo się domyślić, że ich wielką, wspólną pasją są podróże.

 

Para regularnie wyjeżdża w najbardziej oddalone części świata. Z okazji rocznicy ślubu wybrali się na wycieczkę, podczas której zwiedzili Afrykę, Meksyk, a także część Europy.

 

Na Instagramie żony Kamila Stocha nie brakuje również relacji ze wspólnych koncertów. Okazuje się, że Ewa Bilan-Stoch jest wielką fanką Michaela Bublé oraz zespołu Aerosmith. Nic więc dziwnego, że wraz z mężem wybrała się na koncerty swoich ulubionych muzyków.

About last night. Przyglądanie się pracy arcymistrza w swojej dziedzinie zawsze wywołuje zachwyt, uznanie, ale i eksplozję motywacji. Doskonałość niejedno ma imię, ale tym razem - napisała po jednym z koncertów.
 

Więcej zdjęć z wakacji Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch zobaczycie w naszej galerii. 

Zobacz wideo
Więcej o: