Przetakiewicz, Tusk i Mercedes na Fashion Week w Paryżu. Wyglądają PIĘKNIE! Wiemy, gdzie kupicie podobne kreacje

Parę dni temu w Paryżu wystartował Tydzień Mody. W stolicy Francji gromadzą się wielbiciele luksusowych marek z całego świata, aby podziwiać pokazy kreacji na jesień i zimę 2017/2018. Wśród wielu zagranicznych gwiazd, dojrzeliśmy i te z Polski. Swoim wyglądem zdecydowanie nie odstawały od innych! Zobaczcie ich stylizacje i tańsze odpowiedniki.

Joanna Przetakiewicz pojawiła się na pokazie włoskiego domu modowego Fendi, który miał miejsce w znanym, paryskim teatrze Théâtre des Champs-Elysées. Na tę okazję polska projektantka założyła olśniewającą, czarną, długą suknię od Dawida Wolińskiego. Pazura całej stylizacji dodawało seksowne wycięcie oraz asymetryczny dekolt z pufą. Polska gwiazda wyglądała seksownie, ale nie wulgarnie.

Joanna Przetakiewicz (www.instagram.com/joannaprzetakiewicz)Joanna Przetakiewicz (www.instagram.com/joannaprzetakiewicz) Joanna Przetakiewicz (www.instagram.com/joannaprzetakiewicz) Joanna Przetakiewicz (www.instagram.com/joannaprzetakiewicz)

Katarzyna Tusk, wybierając się na pokaz Chanel w Grand Palais, postawiła na klasyczny kolor i taki sam krój kreacji. Założyła białą, prostą sukienkę, z koronkowymi wstawkami na dekolcie. Całość uzupełniła sandałami na obcasie w kolorze nude. Niby skromnie, ale efekt powalający!

Kasia Tusk (www.instagram.com/makelifeeasier_pl)Kasia Tusk (www.instagram.com/makelifeeasier_pl) Kasia Tusk (www.instagram.com/makelifeeasier_pl) Kasia Tusk (www.instagram.com/makelifeeasier_pl)

Jessica Mercedes zaprezentowała się mniej klasycznie, ale rezultat był równie dobry. Blogerka wybrała koronkową, granatową sukienkę, w której prezentowała się obłędnie. Do tego dobrała efektowną biżuterię aczkolwiek nie przesadną biżuterię oraz modne w tym sezonie buty na platformie.

Jessica Mercedez (www.instagram.com/jemerced)Jessica Mercedez (www.instagram.com/jemerced) Jessica Mercedez (www.instagram.com/jemerced) Jessica Mercedez (www.instagram.com/jemerced)

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.