Julia Wieniawa w seksownej sukience. Faceci takie kochają! A następnego dnia... Na ważny występ wybrała strój z sieciówki

Julia Wieniawa ostatnio nie tylko bywa, ale też mocno wzięła się za swoją karierę. Na debiutancki koncert wybrała stylizację, w której główną rolę grał top z H&M!

Julia Wieniawa była jedną z gwiazd, które pojawiły się na prezentacji nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego. Na pokaz przyszła z ukochanym Antkiem Królikowskim, który na pewno docenił jej kreację (oczywiście od Przybylskiego).

Aktorka wybrała bardzo krótką czerwoną sukienkę. Chyba nie musimy Wam mówić, że mężczyźni wprost szaleją za kreacjami w tym kolorze! Dobrała do niej szpilki z cieniutkim paseczkiem wokół kostki. Naszym zdaniem ten look to strzał w dziesiątkę. Zwłaszcza, jeśli dodamy do niego szminkę w mocnym kolorze i piękny makijaż oczu.

Julia Wieniawa (KAPiF)Julia Wieniawa (KAPiF) Julia Wieniawa (KAPiF) Julia Wieniawa (KAPiF)

W sobotę Julia Wieniawa wystąpiła na koncercie H&M Dworzec. Debiutancki występ przed wielką publicznością był dla celebrytki szczególnie ważny. Swoją piosenkę "Oddycham" wykonała w topie H&M i ekstrawaganckich białych spodniach typu culotte. Uwagę zwracały też oczywiście srebrne buty.

Julia Wieniawa (www.instagram.com/juliawieniawa)Julia Wieniawa (www.instagram.com/juliawieniawa) Julia Wieniawa (www.instagram.com/juliawieniawa) Julia Wieniawa (www.instagram.com/juliawieniawa)

Wolicie Julię w wersji sexy czy bardziej nowoczesną?

JM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.