Na Wspólnej (2580) - Natalia namawia Marka na wspólny wyjazd. Kolejna ofiara trującej garbarni

Co nowego wydarzy się w 2580. odcinku "Na Wspólnej"? Fani serialu TVN-u będą zszokowani: życie bohaterów właśnie staje na głowie! Ponieważ Natalia nie chce być wciąż "tą drugą", Marek udaje się z nią na romantyczny wyjazd. W trakcie meczu z Małecką Michał zaczyna mieć problemy z widzeniem. A kiedy Weronika już chce się poddać, dowiaduje się o nowej ofierze garbarni... Czy w takiej sytuacji zrezygnuje z walki z systemem?

Na wspólnej - Wyjazd Marka i Natalii

Natalia chce mieć Marka tylko dla siebie – zakochana para udaje się więc na wspólny wyjazd. Żeby wyjechać, Marek musi okłamać żonę, że wzywają go sprawy zawodowe. Gdy Zimiński oddaje się upojnym chwilom w ramionach młodszej kochanki, z Danką jest coś nie tak – kobieta zaczyna się fatalnie czuć...

Problemy ze wzrokiem

Michał i Małecka spotykają się na korcie. Bizneswoman proponuje Brzozowskiemu układ nie do odrzucenia; w razie jego wygranej, ona zgodzi się ustąpić w dalszych negocjacjach kontraktu. Wyzwanie jest na tyle kuszące, że Michał przystępuje do gry. Nagle zaczyna tracić wzrok!

Kolejna ofiara trującej garbarni

Weronika jest zdruzgotana. Ludzie, których nie tak dawno namówiła na walkę z systemem, okazali się przekupni i chwiejni jak chorągiewki. Działkowicze zgodzili się milczeć za pieniądze od właścicieli zakładu. Zrezygnowana kobieta jedzie do mieszkańców, żeby powiedzieć im, że postanowiła się poddać. Na miejscu spostrzega jednak karetkę pogotowia. Następną ofiarą trucizny okazuje się niewinne dziecko... Koniecznie poznaj dalszy ciąg, oglądając Na Wspólnej!