Barwy szczęścia (1740) - oprawca Marty ląduje w areszcie. Artur nie traci nadziei na odszukanie Marty

Co czeka bohaterów serialu w 1740. epizodzie "Barw szczęścia"? Tego chyba nikt się nie spodziewał - porywacz Walawskiej, Krzepiński, zostaje wreszcie aresztowany! Czy wyjawi prawdę o tym, co stało się z więzioną przez niego Martą? Czy Chowański wreszcie odszuka swoją żonę? Tymczasem Angela myśli tylko o Robercie - chce nawet mieć z nim dziecko. Iwona wciąż myśli o porzuceniu zawodu - czy krewnym uda się przekonać ją do zmiany zdania?

Barwy szczęścia - Krzepiński aresztowany

Artur zwierza się Kasi, że wciąż nie traci nadziei co do odszukania Marty i postanawia spróbować czegoś nowego – wyznacza nagrodę w zamian za informacje o miejscu pobytu Walawskiej. Niebawem następuje wielki przełom w sprawie; policji udaje się aresztować Krzepińskiego! Niestety szaleniec nie jest skłonny do zeznań i uparcie milczy. Śledczy robi, co może, aby go złamać – straszy porywacza ogromnymi konsekwencjami i kusi obietnicą złagodzonej kary. Kiedy Chowański stawia się na komisariacie, chce rzucić się na bandytę z pięściami – Artur nigdzie się nie ruszy, dopóki nie dowie się, co spotkało jego żonę!

Angela chce dziecka

Życie Angeli koncentruje się na Robercie – dziewczyna nie ma czasu dla przyjaciół ani w zasadzie na nic innego. Prosi Milewicza, żeby wyruszył z nią w podróż dookoła świata – jeśli miałaby jechać bez niego, woli zrezygnować z marzenia i nie jechać w ogóle. Wreszcie wyznaje ukochanemu, że chce być z nim już na zawsze i pragnie wspólnego dziecka. Robert nie podziela jednak jej entuzjazmu – wizja ojcostwa wcale go nie uskrzydla... Czy Milewicz wciąż czuje coś do nastolatki? Oglądaj Barwy szczęścia!

Więcej o: