Na Wspólnej (2577) - Dominika nie daje odejść Danielowi

Co nowego wydarzy się w 2577. odcinku "Na Wspólnej"? Wygląda na to, że nowy epizod będzie się składał z serii konfrontacji naszych ulubionych bohaterów. Dominika jest bardzo wściekła na Daniela; próbuje wzbudzić w nim zazdrość, a potem wykonuje do niego pijacki telefon. Z kolei Smolny szydzi z internetowej kariery żony i zamienia się w jej hejtera. Tymczasem Agnieszka ma wystawić opinię Darkowi...

Na wspólnej - Dominika chce zatrzymać Daniela

Dominika kipi z wściekłości – nie może znieść myśli, że Daniel mógłby od niej odejść. Ostentacyjnie flirtuje przy nim z Łukaszem, nowym dziennikarzem. Wzbudza to zazdrość Brzozowskiego, ale nie pociąga za sobą żadnej zmiany. Po południu Dominika upija się i dzwoni do Daniela, każąc mu natychmiast do siebie przyjechać – grozi, że w przeciwnym razie ona odwiedzi jego i Łucję.

Basia ma hejtera

Smolny w najlepsze drwi z Basi i jej vlogów. Żona mówi mu, że skoro zazdrości jej sukcesu, może sam spróbować szczęścia w sieci. Krzysztof, podjudzony przez Kubę zafascynowanego cool mamą, wkracza do akcji. Nie proponuje jednak własnych filmów, ale zjadliwe komentarze pod twórczością żony. Smolny skrywa się pod nickiem Not Cool Tata.

Anioł stróż Agnieszki

Do Agnieszki dzwoni przedstawiciel Naczelnej Rady Adwokackiej – Olszewska musi wystawić Darkowi opinię. Kobieta zastanawia się, co zrobić, kiedy straż miejska zabiera spod kancelarii jej samochód. Agnieszka cała w nerwach usiłuje ustalić, gdzie zabrano jej pojazd, po czym nagle auto pojawia się z powrotem – i to przewiązane ogromną kokardą... Oglądaj Na Wspólnej!