Barwy szczęścia, odc. 1729 - Władek i Darek nie czują się komfortowo w nowym miejscu

W poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" obserwowaliśmy dramat Angeli i Roberta i śledziliśmy proces powrotu do zdrowia Władka. Teraz, kiedy romans nastolatki wyszedł na jaw w jej najbliższym otoczeniu, a Cieślak został wypisany ze szpitala, nadeszły nowe wyzwania. W 1729 epizodzie "Barw szczęścia" Angela stara się uspokoić przyjaciół i rodzinę, a Władek i jego partner próbują zadomowić się w nowym miejscu. Jedno i drugie okazuje się trudniejsze, niż bohaterowie z początku myśleli.

Barwy szczęścia, odcinek 1729 - Kolejna przeprowadzka

Nadopiekuńczość Róży działa Władkowi na nerwy. Także Darek nie czuje się dość swobodnie w domu Cieślaków. Partnerzy, ku rozpaczy rodziców Władka, postanawiają zmienić miejsce zamieszkania. Przenoszą się do Józka – argumentują to koniecznością przypilnowania młodego i nieodpowiedzialnego piłkarza.

Sebastian szpieguje córkę

Angela próbuje naprawić skomplikowane relacje z przyjaciółmi. Tłumaczy im, że między nią a nauczycielem geografii nic już nie ma. Znajomi zgodnie twierdzą, że zapewnienia nastolatki wydają się wymuszone i nieszczere. Tymczasem ojciec Angeli wpada na pomysł, jak szpiegować córkę. Postanawia kontrolować jej rozmowy telefoniczne.

Oszust wciąż w akcji

Modest wybiera się w odwiedziny do Małgorzaty. Przeprasza kobietę za wyrządzone jej niegdyś winy i przekonuje ją, że ma dobre intencje. Zwoleńska poważnie się zastanawia, czy powinna skontaktować się z Chowańskim i ostrzec go przed perfidnym oszustem. Co zadecyduje? Oglądaj nowe Barwy szczęścia - wszyscy fani serialu powinni zapoznać się z ostatnimi odcinkami!