Barwy szczęścia, odc. 1728 - czy portal Kasi odniesie sukces?

Co przyniesie nam następny, 1728. odcinek hitu Telewizyjnej Dwójki - serialu "Barwy szczęścia"? Jak zachowają się bohaterowie w obliczu pewnych kluczowych decyzji, jakie będą musieli podjąć? Władek jest zmuszony zdecydować, gdzie sprowadzi się po wypisie ze szpitala. Przeprowadzka czeka także Górków, co bardzo źle znosi Stefan. Kasia jest zestresowana, bo lada moment rozpocznie nowy rozdział w swojej trenerskiej karierze. Z kolei Artur daje się namówić na nietypowy pomysł Modesta; wróż kusi Chowańskiego perspektywą zlokalizowania miejsca pobytu Walawskiej. Wszystkich fanów serialu gorąco zapraszamy do lektury - a później przed telewizory!

Barwy szczęścia - Co będzie z Cieślakiem?

Władek nareszcie otrzymuje upragniony wypis ze szpitala. Pojawiają się jednak nowe, tym razem mieszkaniowe trudności. Przed Władkiem i Darkiem trudny wybór – czy mężczyzna zamieszka u Cieślaków, czy może u Józka?

Zmiany w rodzinie Górków

Wyprowadzka Górków tuż-tuż; Stefan bardzo źle odnajduje się w tej sytuacji. Ma trudność nie tylko z samą sprzedażą domu, do którego żywi ogromny sentyment, ale też z przeprowadzeniem się do bloku. Kasia jest gotowa odpalić swój internetowy program o fitnessie – mimo wsparcia Marka i Łukasza jest zestresowana perspektywą takiego debiutu.

Jasnowidz bez skrupułów

Modest namawia Artura na ekstrawagancki plan działania. Jasnowidz twierdzi, że żeby odszukać Walawską, potrzebna jest podróż do Urugwaju. Chce, żeby Chowański opłacił jego podróż, ale żeby nie jechał razem z nim, bo to może spowodować zakłócenia przestrzeni energetycznej. Czy Artur przystanie na tę propozycję, bo jest gotów zrobić wszystko, żeby odzyskać Martę? Dowiesz się z nowych odcinków Barw szczęścia!