Barwy szczęścia, odc. 1728 - Górkowie szykują się do przeprowadzki

Czego mogą się spodziewać fani "Barw szczęścia" po 1728 odcinku serialu TVP2? Jeśli chcesz dowiedzieć się, co czeka bohaterów w najnowszym epizodzie, zapraszamy do lektury! W programie kluczowa decyzja życiowa, jaka stoi przed Władkiem, a także problemy związane z przeprowadzką Górków. Kasia kończy swoją stronę poświęconą treningom fitness i bardzo stresuje się premierą. Natomiast Modest namawia Artura na nietypową współpracę - przynętą na Chowańskiego ma być odnalezienie Marty.

Barwy szczęścia - Gdzie zamieszka Władek?

Po długim pobycie Władek wreszcie wychodzi ze szpitala. Razem z Darkiem muszą podjąć decyzję, gdzie teraz zamieszkać. Do wyboru mają dom Cieślaków oraz mieszkanie Józka.

Wielkie zmiany u Górków

Wielkimi krokami zbliża się wyprowadzka Górków. Największą przykrość odczuwa Stefan – sprzedaż domu przychodzi mężczyźnie z ogromnym trudem, podobnie jak samo przeniesienie się do bloku. Tymczasem Kasia kończy pracę nad swoim portalem o fitnessie. Zarówno Łukasz, jak i Marek są święcie przekonani, że strona Górki okaże się hitem internetu. Sama Kasia bardzo się jednak stresuje przed inauguracyjnymi zajęciami w sieci.

Przygoda z jasnowidzem

Modest przekonuje Artura, że jako jasnowidz może mu pomóc w odszukaniu ukochanej. Wróż chce naciągnąć zrozpaczonego mężczyznę, który nie jest w stanie myśleć dość trzeźwo. Oznajmia Chowańskiemu, że Marta jest w Urugwaju i że on pojedzie jej poszukać. Artur jest gotowy zapłacić za bilety i lecieć razem z jasnowidzem – Solicha jednak twierdzi, że to zakłóciłoby przestrzeń energetyczną... Czy Chowański da się nabrać? Oglądaj Barwy szczęścia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.