Barwy szczęścia, odc. 1728 - jasnowidz naciąga Artura

Co takiego stanie się w 1728 odcinku kultowych "Barw szczęścia"? Wszyscy, którzy są żywo zainteresowani losem bohaterów serialu Dwójki, powinni zapoznać się z najnowszym epizodem! Przed Władkiem piętrzą się kolejne ważne decyzje: tym razem mężczyzna musi zadecydować, gdzie zamieszka po wyjściu ze szpitala. U Górków nadciągają zmiany: od dawna planowana przeprowadzka oraz początek internetowej kariery Kasi. Tymczasem Artur spotyka się z Modestem, który próbuje go namówić na bardzo ekstrawagancką metodę poszukiwań wciąż nieodnalezionej Marty.

Barwy szczęścia - Gdzie podzieje się Cieślak?

Pobyt w szpitalu Cieślaka nareszcie dobiega końca. Władek jest podekscytowany wizją powrotu do domu – problem polega na tym, że w związku ze sprzedażą mieszkania przez Darka musi wybrać, co uzna za swój dom. Czy zamieszka u Cieślaków, czy może u Józka?

Nowości u Górków

To dzieje się naprawdę: Górkowie rozpoczynają przeprowadzkę. Stefan zupełnie się nie odnajduje w nowej sytuacji. Jest załamany zarówno koniecznością sprzedaży własnego domu, jak i samą wizją zamieszkania w bardziej klaustrofobicznym blokowisku. W międzyczasie Kasia finalizuje prace nad autorską stroną internetową poświęconą fitnessowi. Wszystko wygląda świetnie, a Marek i Łukasz są przekonani, że portal będzie olbrzymim sukcesem. Kasia jednak nie jest równie dobrej myśli.

Podstęp Modesta

Artur daje się namówić Modestowi na szalony pomysł. Wróż twierdzi, że pomoże mężczyźnie odnaleźć ukochaną, o ile ten zapewni mu wyjazd do Urugwaju. Podobno jasnowidz przeczuwa, że właśnie tam znajduje się Walawska. Kiedy Artur chce lecieć razem z Solichą, słyszy, że to spowodowałoby zakłócenia energetyczne. Czy Chowański przejrzy na oczy? Zobacz nowy odcinek Barw szczęścia!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.