Na dobre i na złe, odc. 683 - Wiki wyjeżdża z Leśnej Góry

Jakie niespodzianki przygotowali dla widzłw twórcy serialu "Na dobre i na złe" w najnowszym, 683. odcinku? Lekarze ratują życie swoich pacjentów. Tym razem pomocy potrzebuje Anna. Kobieta boi się, że będzie musiała osierocić trójkę swoich dzieci, gdyż sama ma raka mózgu. Poznamy także skomplikowaną, życiową sytuację nauczyciela, któremu pomaga Falkowicz. Mężczyzna regularnie spotyka się ze swoją kochanką i zdradza swoją żonę. Oliwia oficjalnie kłóci się z Wiktorią. Obawia się, że doktor Consalida chce skłócić ją z Adamem. Uważa, że w obecnej sytuacji lekarka powinna zniknąć z ich życia. Wiki jednak nie informuje rywalki, że teraz sama jest w ciąży z Krajewskim... Najnowszy odcinek będzie można obejrzeć już o 20.45 w TVP 2.

Na dobre i na złe - Zaskoczony Adam

Młody lekarz od prawnego czasu zastanawia się, czy na pewno on jest ojcem małego Józia. Rozważa, czy Oliwia mogła go oszukać. Kobieta sama wykonuje testy DNA. Wyniki będą zaskoczeniem dla wszystkich. Była kochanka boi się, że będzie musiała raz na zawsze zniknąć z życia Adama.

Kłótnia Wiki i Oliwii

Na oddziale położniczym Oliwią opiekuje się Wiktoria. Pacjentka skarży się na ból piersi. W trakcie konsultacji lekrskich między kobietami dochodzi do kłótni. Oliwia boi się, że Wiki chce zająć jej miejsce w życiu Adama. Sugeruje lekarce, że sama powinna w obecnej sytuacji rozstać się z ukochanym.

Wiktoria wyjeżdża

Kiedy Wiki przekonuje się, że jest w ciąży nie wie co zrobić. Decyduje się wyjechać z Leśnej Góry. W dniu wyjazdu nie chce nawet pożegnać się z Adamem. Ten bez skutku cały czas chce się dowiedzieć, że może przebywać kobieta.