Barwy szczęścia, odc. 1727 - Angela okłamuje ojca, że rozstała się z Robertem

Co wydarzy się w nowym, 1727. odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Jakie wyzwania czekają na bohaterów i czy uda im się wyjść cało z prób, z jakimi będą musieli się zmierzyć? Sebastian chce zrujnować związek Angeli i Roberta, więc postanawia powiedzieć o wszystkim w szkole - nastolatka znajduje jednak sposób na to, żeby zatrzymać ojca. Jessika manipuluje Józkiem z uwagi na jego pieniądze, a ten zupełnie tego nie zauważa. Z kolei Sabina zaczyna się zastanawiać, czy prowadzenie biznesu z Jolką to był na pewno dobry pomysł.

Barwy szczęścia - Sebastian chce rozgłosić romans córki

Sebastian dochodzi do wniosku, że jedyną metodą na zakończenie związku Angeli z nauczycielem jest rozsianie prawdziwej plotki w liceum. Mężczyzna ma zamiar opowiedzieć o wszystkim władzom szkoły. Żeby go powstrzymać, Angela mówi mu, że ona i Robert już się rozstali. Tata nastolatki daje się nabrać, bo ma nadzieję, że córka zaczęła myśleć racjonalnie. Magda nie jest jednak tego taka pewna.

Naiwność Józka

Kołecki z dziewczynami zadomawiają się w lokum Józka. Niestety, Sałatka okazuje się bardzo naiwny. Jessika podrywa go, a on wierzy, że jej się podoba, podczas gdy jej zależy tylko na pieniądzach.

Sabina żałuje współpracy z Jolą

Bank przyznaje Sabinie kredyt. Kobieta musi się zapożyczyć, żeby móc w spokoju prowadzić Fitness Klub. Tomalę zaczynają przy tym dręczyć słuszne wątpliwości – współpraca z Jolą okazuje się mało korzystna, zwłaszcza że Kozłowska nie dokłada do interesu ani złotówki. Więcej o tej nierównej spółce dowiesz się, oglądając nowe odcinki „Barw szczęścia”!