Na Wspólnej, odc. 2562 - czy Anastazja wyjaśni Tomkowi, dlaczego uciekła ze ślubu?

W 2562 epizodzie "Na Wspólnej" przyjrzymy się bliżej losom wybranych bohaterów serialu. Franek zmierzy się z konsekwencjami swojego uzależnienia, Anastazja stanie twarzą w twarz z demonami przeszłości, a Robert wda się w kłótnię z byłą żoną, Olgą. Zapraszamy przed ekrany!

Konsekwencje brania prochów

Wreszcie nadchodzi dzień olimpiady z matematyki – niestety Franek jest zupełnie rozbity. Berg zdaje sobie sprawę, że w takim stanie niewiele zdziała. Dlatego łamie własne postanowienie i zaraz przed wejściem na salę kolejny raz sięga po używki. Powrót do narkotyków kończy się tragicznie – podczas konkursu chłopaka dopadają niepokojące objawy...

Niedoszła panna młoda

Odkąd Anastazja uciekła ze ślubu, Tomek jest załamany. Nie rozumie całej sytuacji i nie otrzymuje od narzeczonej żadnego wyjaśnienia. Tymczasem Joachim namawia siostrę, żeby się opanowała i wróciła do ukochanego. Anastazja za bardzo boi się rozmowy o przyszłości i konieczności wyznania prawdy o tym, że była prostytutką. Czy Joachim ma rację i Tomek naprawdę wszystko jej wybaczy? Koniecznie oglądaj nowe „Na Wspólnej”!

Zazdrosna Olga

Robert umawia się na spotkanie z Olgą, swoją byłą żoną. Ta jest w wyjątkowo bojowym nastroju – żąda więcej gotówki na opiekę nad dzieckiem i wyrzuca Robertowi, że własny syn niewiele dla niego znaczy, przynajmniej w porównaniu z jego nową rodziną. Tymczasem obecna partnerka Roberta – Weronika – przyjmuje nietypową klientkę. Świeżo owdowiała kobieta jest święcie przekonana, że ktoś z premedytacją otruł jej męża.