Na Wspólnej, odc. 2562 - młody Berg ma zapaść?

Co nowego przyniesie nam 2562 odcinek serialu "Na Wspólnej"? Złe decyzje, jakie podejmowali dotychczas bohaterowie, zaczynają się na nich mścić. Franek nie wytrzymuje zbyt długo w stanie trzeźwości - kolejny raz zażywa prochy, a to wywołuje u niego bardzo niepokojącą reakcję. Z kolei Anastazja, która do tej pory ukrywała swoją przeszłość przed Tomkiem, jest w kompletnej rozsypce. Czy będzie w stanie wyjaśnić partnerowi, dlaczego uciekła z własnego ślubu?

Organizm Franka nie wytrzymuje

Nadchodzi długo wyczekiwany dzień, w którym odbywa się matematyczna olimpiada. Kiedy Franek pojawia się w szkole przed rozpoczęciem konkursu, jest całkowicie rozbity. Jego organizm nie radzi sobie z nagłym odstawieniem narkotyków. Chłopak boi się, że sobie nie poradzi, dlatego mimo wcześniejszych zapewnień tuż przed wejściem na salę zażywa prochy. W trakcie wypełniania testu zaczyna odczuwać bardzo niepokojące objawy.

Czy Anastazja powie Tomkowi prawdę?

Tomek jest absolutnie zdruzgotany – nie rozumie, co poszło nie tak i co skłoniło Anastazję do ucieczki tuż przed ślubem. Z kolei Joachim stara się namówić siostrę na powrót do Nowaka – ta jednak jest zbyt sparaliżowana strachem i nie potrafi wyjawić narzeczonemu prawdy o swojej przeszłości. Joachim nie poddaje się i tłumaczy Anastazji, że jej przeszłość nie ma znaczenia i Tomek na pewno wybaczy jej wszystkie błędy. Czy dziewczyna odważy się powiedzieć Nowakowi, że pracowała jako prostytutka? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie oglądaj kolejne odcinki serialu „Na Wspólnej”!