Na Wspólnej, odc. 2558 - mafia szantażuje Igora

2558 epizod "Na Wspólnej" wymaga od widzów twardych nerwów. Losy ulubionych bohaterów fanów serialu stają się coraz bardziej pogmatwane - oprócz rzdrad i zalążków romansów obserwujemy poważne potyczki z mafią Fani. Porywacze Jakuba dzwonią do Nowaka i próbują dokonać wymiany. Smolny dowiaduje się od samego Daniela, że Brzozowski zdradza Łucję z Dominiką. Trwają też kłótnie Izy i jej męża, na czym zyskuje nowy wspólnik Brzozowskiej...

Propozycja mafii

Nowak odbiera niepokojący telefon – dzwonią do niego groźni bandyci. Porywacze Jakuba proponują korzystną dla obu stron wymianę – oddadzą Marcinka, o ile Igor zwróci im komplet dowodów przeciwko szemranemu układowi mafii. Nad losem Nowaka czuwa Robert – mężczyzna stara się, żeby negocjator był maksymalnie bezpieczny – zapewnia mu wsparcie swoich ludzi i zakłada mu podsłuch we wnętrzu kurtki. Nowak wyrusza w drogę na spotkanie z bezlitosnymi oprychami.

Krzysztof doradza Danielowi

Daniel udaje się po poradę do Smolnego. Choć Krzysztof od dawna domyśla się prawdy, dopiero teraz dowiaduje się od Brzozowskiego, że ten zaplątał się w romans z Dominiką i zdradza w ten sposób Łucję. Mężczyzna radzi pasierbowi, żeby wziął się w garść i zaczął zachowywać się bardziej dojrzale i odpowiedzialnie – prędzej czy później będzie musiał się zmierzyć z konsekwencjami swoich matactw. Czy Brzozowski weźmie to sobie do serca i zacznie podchodzić do kobiet bardziej uczciwie? Oglądaj "Na Wspólnej"!

Iza zbliża się do wspólnika

Iza kłóci się z mężem o to, kto zajmie się Klementynką. Zrezygnowana bierze córkę do pracy. Warskiemu w ogóle to nie przeszkadza; wspólnik Izy stwierdza wręcz, że sam chciałby mieć takie dziecko.
 


Kopiuj artykuł do schowka