Na dobre i na złe, odc. 679 - Oświadczyny Adama

Czego możemy się spodziewać po najnowszym, 679. odcinku "Na dobre i na złe"? Po raz kolejny nie zabraknie ciekawych, medycznych przypadków oraz problemów miłosnych. Profesor Bart za namową kolegi decyduje się wziąć udział w treningu interpersonalnym. Niestety, nie kończy się to dla niego dobrze. Krajewski stara się pomóc nowemu pacjentowi - Karolowi. Mimo swojego ciężkiego stanu zdrowia, biznesmen wydaje się być szczególnie zainteresowany Wiktorią. Wieczorem wszyscy wezmą udział w pikniku charytatywnym, gdzie Adam postanowi oświadczyć się doktor Consalidzie.

Wypadek profesora

Po ostatnich wydarzeniach związanych z Borysem, Bart wydaje się mieć problemy w relacjach z swoimi podwładnymi. Aby zapobiec kolejnym incydentom, doktor Van Graaf przekonuje przyjaciela do wzięcia udziału w treningu interpersonalnym. Ostatecznie lekarz ulega tam urazowi kręgosłupa. 

Pacjent po chemioterapii

Doktor Consalida leczy w szpitalu nowego pacjenta. Łukasz niedawno zakończył leczenie, które mocno wyniszczyło jego organizm. Bardzo negatywnie odbiło się to jego zdrowiu. Czy Wiktoria uratuje chłopaka?

Bal charytatywny

Kolejnym z pacjentów jest Karol. Biznesmen choruje na bardzo zaawansowany nowotwór, więc Łukasz informuje, że pozostało mu jedynie kilka miesięcy życia. Mimo to mężczyzna flirtuje z Wiktorią. Wieczorem fundacja „Przyjaciele Leśnej Góry” organizuje przyjęcie, aby zebrać środki dla szpitala. Aby zaimponować doktor Consalidzie, Karol przekazuje gigantyczną kwotę pieniędzy. Jednak gdy Wiki i Adam rozmawiają ze sobą, młody lekarz proponuje jej…. małżeństwo. Czy Wiktoria się zgodzi?