Na Wspólnej, odc. 2540 - Darek zdemaskowany, związek Norberta wystawiony na próbę

Co nowego wydarzy się w 2540 odcinku "Na Wspólnej"? Czy kultowy serial TVN-u może nas czymś jeszcze zaskoczyć? Okazuje się, że tak! Intrygi Darka wreszcie zostają zdemaskowane, a związek Agaty i Norberta zostaje wystawiony na poważną próbę.

W poprzednich odcinkach „Na Wspólnej”

Darek dopuścił się fałszerstwa wielomilionowego testamentu. W epizodzie 2540. oszust pojawia się w kancelarii po całonocnym imprezowaniu. Czekają tam już na niego Agnieszka i Weronika. Olszewska ma przy sobie sfałszowany testament – kobiety wyjawiają Dariuszowi, że dał się schwytać w pułapkę. Żbik kipi z wściekłości i w afekcie rzuca się na Agnieszkę.

Rozstań czas

Michel wreszcie pojawia się w domu – okazuje się jednak, że przyszedł tylko po to, aby wywieźć resztę swoich rzeczy. Wygląda na to, że jego małżeństwo czeka definitywny koniec. Nie tylko ten jeden związek zostaje wystawiony na próbę – złe rzeczy dzieją się także u Norberta i Agaty. Agata chce zrobić partnerowi niespodziankę, więc wybiera się bez zapowiedzi do klubu sportowego. Tymczasem to ona zostaje zaskoczona: widokiem nagiej Gabi, która najwyraźniej próbuje uwieść Norberta w szatni...

Zimiński atakuje Natalię

Stefan nie potrafi przeżyć tego, że Natalia zwolniła się przez Marka. Dobrze wie, że bez niej restauracja nie odniesie sukcesu. Zimiński wprawdzie decyduje się porozmawiać z Natalią, ale nie ma zamiaru jej przepraszać – zamiast tego atakuje ją, wyrzucając brak pomysłów na rozwój lokalu. Jak odpowie na takie zachowanie Popławska?