"Przyjaciółki" - zapowiedź odcinka nr 109

Przyjaciółki 9. sezon: Dobrze jest wrócić do domu! Przyjaciółki już nie mogły się doczekać powrotu Ingi!

Anka (Magdalena Stużyńska – Brauer), Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza  (Anita Sokołowska) odbierają Ingę (Małgorzata Socha), Marysię (Agata Paprzycka), Hanię (Pola Figurska) i Roberta (Krzysztof Wieszczek) z lotniska. Dziewczyny nadrabiają czas rozłąki. Inga jest bardzo szczęśliwa. Pomimo zmęczenia długim lotem, pierwsze chwile w domu spędza przy kawie z przyjaciółkami. Zobaczcie pierwsze kadry Ingi po powrocie ze Stanów!

Zaledwie chwila w gronie oddanych sobie przyjaciółek, a wszystkie sprawy zostały przedyskutowane: - Paweł (Bartek Kasprzykowski) nocował u teściowej Anki, dyrektor Zuza Markiewiczu jest doskonałej w formie i nawet kiedyś upiecze dziewczynom pizzę, bo jest we wszystkim najlepsza, Patrycja promienieje - zbyła z uśmiechem dziewczyny, dlaczego, ale zapewniła Ingę, że wszystko u niej w porządku - Mikołaj rośnie i ma się bardzo dobrze, ona też.

- Dobrze jest wrócić do domu. Tak się za wami stęskniłam - powie rozpromieniona Inga.

Co jeszcze w najnowszym odcinku przebojowych "Przyjaciółek"? Przekonamy się już dzisiaj! Dziewiąty odcinek dziewiątej serii "Przyjaciółek" w czwartek - 27 kwietnia, o godzinie 21:10 w Polsacie.

J.W.

Więcej o: