Fryzury ślubne. Pamiętacie najlepsze uczesania gwiazd?

Mówi się, że ślub to najważniejszy dzień w życiu kobiety. Nic więc dziwnego, że każda z nich chce wyglądać w tym dniu absolutnie wyjątkowo. Najważniejsza jest oczywiście suknia ślubna, ale również uczesanie panny młodej. Fryzury ślubne gwiazd są świetną inspiracją.

Gwiazdy wyznaczają trendy w wielu dziedzinach. Ślub to jedna z nich. Fanki chętnie inspirują się wyglądem gwiazd w tym wyjątkowym dniu. Obok sukni ślubnej i doboru dodatków, równie ważna jest fryzura. Wydaje się, że od dłuższego czasu wychodzące za mąż gwiazdy stawiają na klasykę.

Fryzury ślubne – gładkie upięcie

Na klasycznego koka w ostatnim czasie zdecydowały się dwie najsłynniejsze polskie panny młode – wychodząca za Wojtka Szczęsnego Marina Łuczenko oraz Małgorzata Rozenek na ślubie z Radosławem Majdanem. Obydwie celebrytki miały gładko uczesane włosy z przedziałkiem po boku. Włosy upięte były w luźny kok tuż nad karkiem. Uczesania były bardzo proste, ale również wyjątkowo eleganckie. Marina Łuczenko postanowiła we włosy wpiąć długi welon, podczas gdy Małgorzata Rozenek z niego zrezygnowała.

Na podobną fryzurę ślubną zdecydowała się Agnieszka Szulim podczas ślubu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Gładko zaczesane włosy z przedziałkiem na środku głowy zaplecione były nad karkiem w ciasny koczek.

 Fryzury ślubne – rozpuszczone włosy

Nie wszystkie gwiazdy decydują się na upiętą fryzurę. Wystarczy przypomnieć sobie ślubną fryzurę Ewy Chodakowskiej, Anji Rubik czy Izabeli Janachowskiej. Wszystkie panie miały luźno puszczone włosy, wystylizowane w naturalnie wyglądające fale.

Na częściowo rozpuszczone włosy zdecydowała się również księżna Kate podczas ślubu stulecia oglądanego przez miliony ludzi na całym świecie. Część jej włosów była podpięta do tyłu, ale większość swobodnie opadała na ramiona. Z kolei już na nieoficjalnej części przyjęcia dla rodziny i przyjaciół, księżna Kate miała włosy całkowicie rozpuszczone. 

Na rozpuszczone włosy zdecydowała się również Kim Kardashian podczas ślubu z Kyne Westem.

 

AW

Więcej o: