Złote Globy 2020. Beyonce zwróciła uwagę swoim zachowaniem, ale my patrzymy na jej stylizację. Gwiazda zdecydowała się na głęboki dekolt

BA/DZ
06.01.2020 19:30
Beyonce

Beyonce (Instagram/beyonce)

Byonce wraz Jayem-Z pojawili się na gali Złotych Globów nieco później niż pozostałe gwiazdy. Jednak stylizacja gwiazdy nie uszła uwadze zgromadzonych. Trudno oderwać wzork od... dekoltu!

W tym roku Beyonce otrzymała nominację do Złotych Globów 2020 za piosenkę "Spirit" do animacji Król Lew. Niestety nie wygrała. Jednak nie ulega dyskusji, że to właśnie ona wraz z Jayem-Z była w centrum uwagi, mimo że najwyraźniej chciała uniknąć zamieszania wokół swojej osoby. Albo może wręcz przeciwnie... Para pojawiała się na gali z lekkim opóźnieniem. Ominęła ceremonię czerwonego dywanu i pojawiła się na sali dopiero w trakcie rozdawania nagród. Nie wiemy, jaki był tego powód. Beyonce zawsze wzbudza zainteresowanie, a tym razem nie uszła uwadze także jej odważna stylizacja. Ponadto Jay-Z na bieżąco relacjonował wydarzenie na swoim Instagramie. Widać, że para, mimo braku nagrody, bawiła się doskonale.

 

Jeśli zaś chodzi o samą stylizację Beyonce, to gwiazda postawiła na odważną, ale bardzo stylową kreację. Na gali Złotych Globów 2020 pojawiła się w złoto-czarnej sukni z głębokim dekoltem, znacznie odsłaniającym jej biust. Suknia dodatkowo ozdobiona została bufiastymi rękawami, które doskonale wymodelowały figurę gwiazdy w kształt klepsydry. Dół sukni został wykonany z przylegającego do ciała materiału, co ładnie eksponowało kształty gwiazdy. Jednak trzeba przyznać, że dół sukni mógł być trochę zbyt obcisły... Niemniej jednak piosenkarka wyglądała świetnie. Zresztą na każdym wydarzeniu, na którym się pojawia, jej stylizacje są perfekcyjne. Gwiazda uzupełniła kreację złotymi, ozdobnymi kolczykami. Jay-Z postawił zaś na elegancki i klasyczny garnitur z welurową marynarką. Para wyglądała wprost doskonale.

Wam też się podoba?