Katarzyna Zielińska ma wychodne i przyznaje, że jako mamie czasem się jej to należy. Na tę okazję wybrała garnitur i szpilki. Z klasą i stylowo!

AS/DZ
17.12.2019 18:25
Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska (fot. Instagram Katarzyna Zielińska)

Katarzyna Zielińska ma dwójkę małych synków, nic więc dziwnego, że czasem chce odpocząć. A jak jest wolny czas, to warto ubrać się wyjątkowo! Na tę okazję wybrała bardzo stylowy garnitur polskiej marki Zaquad. Patrzymy również na buty i torebkę.

Katarzyna Zielińska jest mamą 4-letniego Henryka i 2-letniego Aleksandra. Takie maluchy wymagają zdecydowanie dużo uwagi i opieki! Aktorka chroni swoją prywatność, więc na jej Instagramie rzadko kiedy można zobaczyć zdjęcia, na których są jej dzieci. Jeśli już coś wstawia, to raczej są to ujęcia z tyłu, na których nie widać twarzy. Ostatni post aktorki na pewno spodoba się mamom, które rzadko kiedy robią sobie tzw. wychodne. Katarzyna Zielińska zdecydowanie mówi, że trzeba: 

Każdej mamie należy się wychodne. Kropka. I to właśnie w poniedziałki. Kropka.
 

Aktorka na tę okazję ubrała się bardzo stylowo i z klasą. Zwraca uwagę przede wszystkim jej damski garnitur, złożony z marynarki i spodni. Ten komplet nawiązuje trochę do stylu retro - jest w musztardowym kolorze i w pionowe prążki, które przełamują oficjalny charakter. W dodatku marynarka ma luźny fason oversize. Komplet aktorki pochodzi z kolekcji polskiej marki Zaquad. Marynarka kosztuje 650 zł, a spodnie 520 zł. 

Katarzyna Zielińska postawiła na kobiece dodatki luksusowych marek. Zdecydowała się na czarne czółenka na bardzo wysokiej szpilce, które dodają elegancji i klasy. Pochodzą z kolekcji uwielbianego przez kobiety włoskiego domu mody Prada! Jak wiadomo, bez torebki ani rusz, więc nie mogło jej zabraknąć również w tej stylizacji. Aktorka postawiła na klasykę i wybrała jasną kopertówkę na łańcuszku francuskiego domu Yves Saint Laurent. 

Damskie garnitury - często wybierane przez gwiazdy

W ostatnim czasie gwiazdy bardzo często wybierają garnitury, szczególnie na specjalne okazje. Można powiedzieć, że damski garnitur stał się alternatywą wieczorowej sukienki. Na ściance właśnie w tego typu stylizacji pojawiła się w ostatnim czasie m.in. Katarzyna Cichopek, Małgorzata Socha, a także Anna Lewandowska. 

Modne stają się również garnitury w stylu retro, nawiązujące do lat 80. Jak wiadomo, trendy ciągle wracają, dlatego wcale nas to nie dziwi! Właśnie na taki garnitur zdecydowała się Katarzyna Zielińska. Charakteru retro nadają mu luźny krój, prążki, a także musztardowy kolor. Bardzo podobny miała ostatnio na sobie także Marta Żmuda-Trzebiatowska - prowadziła w nim galę Teatru Polskiego Radia.