Anna Wendzikowska w stylowym swetrze i spódnicy o polskiej marki. Wygląda zjawiskowo

BA
15.11.2019 18:15
wendzikowska spódnca sneakersy

wendzikowska spódnca sneakersy (wendzikowska spódnca sneakersy)

Anna Wendzikowska wróciła do swojego klasycznego zestawu, czyli spódnicy i swetra. W najnowszej stylizacji zdecydowała się na ubrania od polskiej marki, którą warto znać!

Każdy, kto obserwuje Annę Wendzikowską wie, że jej ulubioną stylizacją jest połączenie modnego swetra ze stylową spódnicą. Takie zestawienie nosi zarówno latem, jak i zimą. Wszystko zależy przede wszystkim od materiałów, z którego wykonane są te ubrania. Niemniej jednak Wendzikowska zawsze potrafi stworzyć świetny zestaw ze spódnicą i swetrem. Jej najnowsza stylizacja jest tego potwierdzeniem! 

W tym zestawieniu Anna Wendzikowska zdecydowała się na beżowy sweter odsłaniający ramiona. Połączyła go ze wzorzystą plisowaną spódnicą w czarno-białym kolorze. Zarówno sweter, jak i spódnicę znajdziemy w ofercie polskiej marki Triples założonej przez trzy siostry. Sweter można kupić za 299 zł, a spódnicę za 350 zł. Do tej stylizacji wybrała jeszcze beżowe sneakersy. Prezenterka bardzo lubi łączyć spódnicę ze sneakersami. To jeden z jej ulubionych wariantów. Naprawdę często możemy ją zobaczyć właśnie w takim połączeniu. Wygląda świetnie! 

Spódnica i sneakersy - wygodnie i stylowo

Jeśli cenisz sobie kobiece stylizacje, które są również komfortowe, to połączenie modnej spódnicy i sneakersów jest dla ciebie wprost stworzone! Sneakersy możesz zestawić zarówno z klasyczną spódnicą midi, jak i z tą o długości maxi. Grunt to dopasowanie pod względem koloru. Buty mogą stanowić centrum uwagi. Będzie tak jeśli wybierzesz model w mocnym i rzucającym się w oko kolorze. Zestawiając go ze stonowaną spódnicą, osiągniesz pożądany efekt. Możesz też zrobić na odwrót i zestawić stonowane sneakersy z wyrazistą spódnicą. Wtedy buty będą stanowić tylko uzupełnienie stylizacji. 

A z jakim swetrem łączyć spódnicę? Najlepiej postawić na model, który będziesz mogła swobodnie wpuścić do środka spódnicy. Wybierz więc sweter z cieńszego materiału. Grubszy model możesz ewentualnie wpuścić do środka tylko częściowo, co również da ciekawy efekt. Znajdź swoją ulubioną opcję! 

Więcej o: