Sukienki w grochy w stylu Wendzikowskiej. Mamy modele tańsze i droższe, a nawet parę przecenionych

PJ
28.04.2019 19:40
sukienki w grochy / mat. partnera / www.instagram.com/aniawendzikowska/

sukienki w grochy / mat. partnera / www.instagram.com/aniawendzikowska/ (sukienki w grochy / mat. partnera / www.instagram.com/aniawendzikowska/)

Sukienki w grochy to hit nadchodzącego sezonu! Gwiazdy już na nie stawiają, a my znalazłyśmy dla was równie kobiece i modne modele wiosennych sukienek.

Sukienki na wiosnę

Krata, kwiaty i przede wszystkim grochy, to jedne z najgorętszych deseni ubiegłych sezonów, które również będą królowały na wiosnę. Gwiazdy już na nie stawiają, a jedną z nich jest Anna Wendzikowska. Prezenterka pokazała się w cudownej i bardzo kobiecej sukience w grochy, która idealnie wpisuję się w nadchodzący sezon. Zwiewna i delikatna wiosenna kreacja, to projekt polskiej marki Misha i wcale nie kosztuje wiele! Już teraz kupicie ją na ich stronie internetowej w przecenionej cenie - 189.99 zł. 

sukienki w grochy / mat. partnerasukienki w grochy / mat. partnera www.instagram.com/aniawendzikowska/

Sukienki w grochy

Sukienka w grochy to świetna propozycja dla pań, które chcą poczuć nadchodzący klimat wiosennych dni. Idealnie będzie prezentowała się na co dzień, ale również na specjalne okazje. Śmiało możecie nosić ją do sportowego obuwia, jak Anna Wendzikowska, tworząc przy tym bardzo dziewczęcą stylizacje. Równie pięknie i finezyjnie będzie prezentowała się z długimi kozakami czy butami na szpilce. W końcu grochy są bardzo kobiecym i ponadczasowym wzorem, który gości w naszej garderobie już od lat.