W walentynki prezent spraw sobie sama! Biżuterię, bieliznę i perfumy w sklepach online możesz kupić za mniej niż 100 zł

PJ
05.02.2019 21:30
walentynkowy prezent / mat. partnera / www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

walentynkowy prezent / mat. partnera / www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial (walentynkowy prezent / mat. partnera / www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial)

Walentynki tuż-tuż! W ten szczególny dzień sprawcie sobie wyjątkowy prezent. Mamy propozycje, które przypadną do gustu każdej kobiecie.

Walentynki są idealnym momentem, żeby sprawić sobie wyjątkowy prezent. To chwila nie tylko dla zakochanych, ale również dzień przyjemności dla samej siebie. Przygotowałyśmy dla Was nasze propozycje prezentów walentynkowych. Biżuteria, bielizna czy perfumy? Na co się skusicie? 

Piękna biżuteria na walentynki

Każda z nas uwielbia błyskotki, jednak rzadko kupujemy je sobie same. Zazwyczaj biżuteria jest prezentem od bliskiej osoby, jednak warto też samej sobie sprawić tak cudowny prezent. W końcu nikt bardziej nie zna naszego gustu niż my same ;). Pomyśl o delikatnej bransoletce, modnych kolczykach, a może naszyjniku, który ozdobi twój dekolt. Również zegarek będzie fajnym pomysłem!

biżuteria na walentynki / mat. partnerabiżuteria na walentynki / mat. partnera www.instagram.com/taannamucha/

Kobieca bielizna na walentynki

Uwielbiasz czuć się seksownie i zmysłowo? W walentynki spraw sobie bieliznę! To idealny prezent dla siebie samej - w końcu każda z nas uwielbia czuć się kobieco. Proponujemy, żebyś uwagę zwróciła na koronkowe i seksowne zestawy, które zapewne spodobają się również twojej ukochanej osobie. 

walentynkowa bielizna / mat. partnerawalentynkowa bielizna / mat. partnera www.instagram.com/sandrakubicka/

Walentynkowe perfumy

Również perfumy będą idealną propozycją walentynkowego prezentu! Jeżeli masz zapach, który uwielbiasz, to świetna okazja, żeby zakupić kolejny flakonik swoich ulubionych perfum. A może chcesz spróbować czegoś nowego? W walentynki warto postawić na zmysłowe i kwiatowe perfumy, ale też te bardziej delikatne, które będziesz mogła używać każdego dnia. 

perfumy na walentynki / mat. partneraperfumy na walentynki / mat. partnera www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Poniżej więcej propozycji na walentynkowy prezent

Więcej o: