To najgorętsze trendy na jesień! Neonowe kolory i romantyczne fasony królują w nowych kolekcjach. Wybrałyśmy z nich hity

PJ
13.09.2018 09:00
trendy na jesień/mat. partnera

trendy na jesień/mat. partnera (www.instagram.com/aniawendzikowska/)

Znacie już najgorętsze trendy tej jesieni? Przedstawiamy wam dwa z nich, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę.

Zapewne większości z was jesień kojarzy się z cieplejszymi ubraniami i ponurą pogodą. Jednak ona też potrafi być piękna, a jesienne trendy potrafią zachwycić! Przyjrzałyśmy się nadchodzącej modzie, która będzie królować w sezonie jesiennym i wytypowałyśmy z niej dwa najgorętsze trendy. 

Neonowe kolory

Pierwszy z nich to ubrania w intensywnych kolorach. W tym sezonie nosimy neony i to  w postaci sukienek, koszul czy swetrów. Warto postawić na barwy, które choć trochę rozpogodzą waszą stylizację. Dla mniej odważnych pań, które niekoniecznie lubią neonowe ubrania, proponujemy dodatki w mocnych odcieniach. Intensywna różowa torebka czy odblaskowe buty mogą być wisienką na torcie każdej jesiennej stylizacji.

neonowe ubrania/mat. partneraneonowe ubrania/mat. partnera www.instagram.com/maffashion_official/

Delikatnie i zwiewnie

Drugi trend to romantyczna odsłona ubrań. Wybierajcie dla siebie rzeczy zdobione finezyjnymi falbanami czy koronką i to nie tylko te w pudrowych odcieniach. Warto postawić też na mocniejsze, jesienne barwy. Trendy na jesień zapowiadają się naprawdę świetnie! 

delikatne i zwiewne ubrania/mat. partneradelikatne i zwiewne ubrania/mat. partnera www.instagram.com/aniawendzikowska/

Poniżej więcej produktów

Więcej o: