Prześwitujące buty powróciły w wielkim stylu. Nie mają już nic wspólnego z kiczem! Są piękne i wygodne

PJ
26.07.2018 13:00
przeźroczyste buty/mat. partnera/WBF

przeźroczyste buty/mat. partnera/WBF (przeźroczyste buty/mat. partnera/WBF)

Eleganckie i modne buty z prześwitującymi elementami to hit tego sezonu! Gwiazdy z chęcią stąpają w nich po czerwonym dywanie. Zobaczcie, jakie modele znalazłyśmy w sklepach internetowych.

przeźroczyste buty/mat. partneraprzeźroczyste buty/mat. partnera WBF

Paulina Sykut w przezroczystych butach

Buty z prześwitującym obcasem, paskiem czy dowolnym elementem, to hit letniego sezonu 2018. Przezroczysty dodatek wygląda szczególnie efektownie przy modelach szpilek czy sandałów na obcasie. Prócz tego wyeksponuje nogi i pięknie je wydłuży! Dlatego nie dziwimy się, że gwiazdy z chęcią noszą te intrygujące buty. Jedną z ich fanek jest Paulina Sykut. Kilka miesięcy temu, prezenterka pojawiła się na pokazie marki Bizuu w czerwonej kreacji, do której dobrała transparentne obuwie marki Steve Madden. Ich koszt wtedy wynosił 459 zł, a już teraz podobne buty kupicie w dużo niższej, wyprzedażowej cenie! 

Przezroczyste buty na obcasie

Poniżej przygotowałyśmy dla was sandały i szpilki z przezroczystymi elementami w stylu Pauliny Sykut. Większość z nich kupicie teraz w dużo niższej cenie. Znajdziecie tam też modele tej samej marki, którą wybrała prezenterka! Transparenty element w obuwiu - obcas, paski przy sandałach, czy całość buta, to elegancki i modny dodatek, który nada modny charakter wielu stylizacjom. Na pewno wzbogaci je dodając im niebanalnego wyglądu i szyku.

Więcej o: