Długie sukienki są idealne na lato. Mamy fasony w stylu Julii Wieniawy oraz coś dla puszystych pań. W świetnych cenach!

Sukienka maxi to idealne rozwiązanie na lato dla tych pań, które chcą wyglądać bardzo kobieco. Wybrałyśmy modele, których cena nie przekracza 100 zł, a pasują na różne figury!

Długa sukienka

Idealna sukienka na lato? To zdecydowanie sukienka maxi! Jest długa i zwiewna, a do tego bardzo kobieca. Spójrzcie tylko jak prezentuje się w niej Julia Wieniawa. Aktorka ma na sobie długą sukienkę zdobiona deseniem w kwiaty ze sklepu sieciowego H&M. Jeżeli szukacie czegoś podobnego, poniżej mamy dla was kilka propozycji. Wybrane przez nas modele nie kosztują dużo, a wiele z nich kupicie do 100 zł. Sukienka maxi idealnie nada się nie tylko na co dzień, ale na specjalną okazję np. przyjęcie weselne. 

Kolaż, Sukienki maxi/Materiały partneraKolaż, Sukienki maxi/Materiały partnera www.instagram.com/juliawieniawa/

Sukienka maxi dla puszystych kobiet

Długie sukienki przeznaczone są dla każdej kobiety! Nie trzeba być bardzo szczupłą, żeby prezentować się w niej zjawiskowo. Spójrzcie tylko na Elżbietę Romanowską. Aktorka zachwyca nas w swojej kreacji! Wygląda w niej szykownie i bardzo modnie. Taka sukienka przykryje wasze niedoskonałości i pomoże wam poczuć się pewnymi siebie. Dla pań, które szukają sukienki w większym rozmiarze mamy bardzo podobne kreacje do tej, którą ma na sobie aktorka. Wszystkie w niskiej cenie! 

Kolaż, sukienki maxi/Materiały partneraKolaż, sukienki maxi/Materiały partnera www.instagram.com/elaromanowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.