Te rzeczy nigdy nie wyjdą z mody. Wybrałyśmy ponadczasowe ubrania, które naprawdę warto mieć w swojej szafie

Warto postawić na ponadczasową modę, która jest niezawodna i często potrafi uratować każde wyjście! Zobaczcie ubrania, jakie dla was przygotowałyśmy.

Ponadczasowe ubrania

Moda uwielbia się zmieniać. Z kolejnym sezonem zawsze znajdziemy w niej coś nowego, jednak są takie rzeczy, które towarzyszą nam od lat. Do nich możemy zaliczyć wszystkie jeansowe ciuszki, a w szczególności kurtkę jeansową, która jest jednym z najmodniejszych elementów tego sezonu. Niezawodną małą czarną, która zapewne nie raz uratowała was przed słowami "nie mam co na siebie włożyć". Klasyczną spódnicę ołówkową oraz swobodną i luźną bluzę z kapturem. Te rzeczy są ponadczasowe i zawsze w modzie. Warto mieć je w swojej szafie! Gwarantujemy, że będziecie często do nich wracały. Gwiazdy uwielbiają klasyczne rozwiązania, może i wy zwrócicie na nie uwagę?

Kolaż, ponadczasowe ubrania/Materiały partneraKolaż, ponadczasowe ubrania/Materiały partnera www.instagram.com/aniawendzikowska

Klasyczne dodatki

Również wśród dodatków warto postawić na klasykę. Białe buty, szczególnie sportowe zawsze będą w modzie! Odświeżą każdy zestaw i dodadzą mu dziewczęcego oraz swobodnego wyglądu. Warto też, żebyście w swojej szafie miały małą torebkę. Jak wiemy, fasony torebek ciągle się zmieniają - w tym sezonie królują okrągłe, wiklinowe, a nawet metaliczne modele. Jednak warto mieć niezawodną małą torebkę przepasaną przez ramię, którą wszędzie ze sobą zabierzecie. Tak samo w kwestii czapki - polecamy tą z daszkiem. A jeśli zastanawiacie się, jaka biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody, to chyba was nie zdziwimy, że jest to zegarek. Warto wybrać dla siebie model, który pięknie ozdobi wasz nadgarstek i sprawdzi się podczas wielu okazji.

Kolaż, klasyczne dodatki/Materiały partneraKolaż, klasyczne dodatki/Materiały partnera www.instagram.com/hanna_lis/

Poniżej więcej produktów:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.