Marynarka to tej wiosny przebój nr 1! Wybrałyśmy 18 najładniejszych. Są tak piękne, że trudno zdecydować się na jedną

PJ
21.04.2018 10:50
Kolaż, żakiety/Materiały partnera/www.instagram.com/juliawieniawa

Kolaż, żakiety/Materiały partnera/www.instagram.com/juliawieniawa (Kolaż, żakiety/Materiały partnera/www.instagram.com/juliawieniawa)

Żakiet to w tym sezonie prawdziwy must have. Zobaczcie nasz przegląd żakietów. Znajdziecie w nim stylowe modele, które zawrócą wam w głowie!

Kolaż, żakiety/Materiały partneraKolaż, żakiety/Materiały partnera www.instagram.com/juliawieniawa

Wiosna 2018 to prawdziwy czas żakietu! Szczególnie ten dłuższy, który może posłużyć jako okrycie wierzchnie jest prawdziwym hitem. W sklepach znajdziecie wiele modnych marynarek damskich - w paski, kwiaty, a nawet metaliczne, bądź w kolorze tego sezonu. Nie warto sobie odmawiać tak praktycznego ubrania. Idealnie sprawdzi się w stylizacjach eleganckich, gdy wybieracie się do pracy, bądź na spotkanie biznesowe, ale również warto łączyć je ze spodniami jeansowymi i trampkami, tworząc zestaw na co dzień. Tak modne okrycie noszą również gwiazdy i z chęcią pokazują się w nim na czerwonym dywanie. Julia Wieniawa swój pasiasty żakiet kupiła w sklepie sieciowym Mango. Jego koszt to 229,90 zł. Poniżej znajdziecie przegląd. Mamy nadzieję, że któraś z wybranych przez nas marynarek wpadnie wam w oko.