Ewa Bem odwołała występy. Mąż przekazał niepokojące informacje

Ewa Bem odwołała najbliższe występy, co zaniepokoiło jej fanów. W rozmowie z "Rewią" mąż piosenkarki przyznał, że ma kłopoty zdrowotne.

Ewa Bem to uwielbiana przez publiczność piosenkarka, którą zwykło się nazywać pierwszą damą polskiego jazzu. Swoją karierę estradową rozpoczęła w 1969 roku, ale w 2018 roku zawiesiła działalność, po śmierci swojej córki, Pameli. Ku uciesze fanów wróciła na scenę w 2021 roku i od tego czasu pojawia się także na telewizyjnych występach. Niestety w ostatnich dniach odwołano koncert artystki. Mąż piosenkarki przekazał niepokojące informacje. 

Zobacz wideo NZapytaliśmy Wachowicz o cenę pączków u Gessler

Bem była zmuszona odwołać koncerty. Lekarze zalecili jej odpocząć

25 maja 2024 roku Ewa Bem miała wystąpić na koncercie "In Memory Of Tina Turner" w katowickim Spodku. Wiadomo już, że piosenkarka nie weźmie udziału w tym wydarzeniu. Co więcej, odwołany został także jej koncert który był zaplanowany na wrzesień w Warszawie. W ostatnich latach Bem pojawiała się na TVN-owskim festiwalu Top Of The Top Festival w Sopocie, ale wygląda na to, że jej udział w tym roku stanął pod znakiem zapytania. Na temat niedyspozycji piosenkarki wypowiedział się jej mąż, Ryszard Sibilski. W rozmowie z "Rewią" wyznał, że Bem ma obecnie problemy zdrowotne. - Mieliśmy trochę zdrowotnych problemów. Na razie czas odpocząć. Zobaczymy, co będzie dalej - powiedział mąż artystki. Dodał też, że lekarze zalecili piosenkarce odpoczynek. 

Ewa Bem jurorką w "The Voice Kids"? Zareagowała

Dodajmy, że Ewa Bem cieszy się także sporą popularnością czytelników Plotka. W jednej z ankiet internauci uznali, że to właśnie ona jest wymarzoną kandydatką na fotel jurorki programu "The Voice Kids". Przed laty Bem była przewodniczącą jury w programie TVN-u "Droga do gwiazd". Zapytaliśmy piosenkarkę, czy zdecydowałaby się wziąć udział w popularnym teraz formacie. - Nie jestem zupełnie zainteresowana taką działalnością. Jurorką, a tym bardziej trenerką w "The Voice of Poland" nie będę. Chcę wytłumaczyć dlaczego: po prostu te sprawy mnie nie interesują. Zostanie mi w pamięci "Droga do gwiazd", która była pod każdym względem dla mnie wspaniała, łaskawa i ciekawa. Wyróżniała ludzi z osobowością wśród amatorów. Teraz czasy są inne i wszystko jest inne. A to "inne" nie zawsze mi się podoba - powiedziała Ewa Bem w rozmowie z Plotkiem. 

Lubisz twórczość Ewy Bem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.