Andrzej Duda z małżonką złożyli życzenia wielkanocne. Mina Agaty Dudy zwraca uwagę

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką złożyli życzenia wielkanocne. Było zaskakująco... spokojnie. Nie obyło się bez kwiatów, bazi i wyrazistej mimiki głowy państwa, a także jego małżonki.

Tegoroczne święta wielkanocne rozpoczęły się od życzeń ze strony prezydenta Andrzeja Dudy, któremu jak zawsze towarzyszyła małżonka. Oboje w doskonałych nastrojach nagrali kilka słów w stronę rodaków. Tym razem głowa państwa życzył "świąt wypełnionych wzajemnym szacunkiem i wiosennym słońcem", a Pierwsza Dama wspomniała o "nadziei na lepsze jutro". Nie zaskoczyła dziwnym strojem - było stonowanie, choć nie zabrakło przesadzonych min.  

Zobacz wideo Andrzej Duda proponuje zwiększyć wydatki na obronność

Andrzej Duda złożył życzenia rodakom. Przemówiła też Pierwsza Dama

Prezydent Andrzej Duda jest tym politykiem, który aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Można powiedzieć, że Instagram to jego drugi żywioł. Choć jako głowa państwa korzysta z oficjalnego profilu, który dotyczy jego działalności politycznej, ma też "drugie oblicze". Przemyślenia, pozdrowienia, przeróbki zdjęć czy sportowe inspiracje są chlebem powszednim na prywatnym koncie na Instagramie Dudy. Z okazji świąt wielkanocnych głowa państwa wraz z małżonką złożyli Polakom życzenia. 

Szanowni państwo! Wszystkim rodakom w kraju i za granicą życzymy, by Święta Wielkiej Nocy były źródłem optymizmu i siły. Niech pozwolą nam patrzeć w przyszłość z nadzieją na lepsze jutro oraz na pokój w naszych rodzinach i społecznościach, naszej ojczyźnie i całym naszym regionie. Życzymy państwu ciepłych i rodzinnych świąt, wypełnionych wzajemnym szacunkiem i wiosennym słońcem. Składamy też tradycyjne życzenia obfitej święconki, przepięknych pisanek, pysznych mazurków i mokrego dyngusa. Wesołych Świąt! Życie się odradza, Pan zmartwychwstał! Wesołego Alleluja!

- przemówiła para prezydencka. Tym razem Andrzej Duda z małżonką zadbali, by nie podpaść, choć, jak to zwykle bywa, głowa państwa uraczyła nas specyficznymi minami. Agata Kornhauser-Duda postawiła na spokojną stylizację - po ostatniej wpadce z okazji świąt Bożego Narodzenia. W tle mogliśmy zobaczyć tulipany, bazie i zastawiony stół z babką w roli głównej. Gdy prezydent kończył składać życzenia, pierwsza dama stała wyprostowana i uśmiechała się prosto do obiektywu. Jednak gdy tylko prezydent dokończył zdanie, uśmiech zniknął z twarzy jego małżonki. Komentarze na YouTube zostały wyłączone, szczególnie, że dla prezydenta czas przed Wielkanocą był dość gorący - a wszystko przez temat tabletki "dzień po" - zawetował ustawę umożliwiającą jej zakup bez recepty. 

 

Z okazji Nowego Roku Andrzej Duda zaszalał. Specyficzne życzenia 

Andrzej Duda bardzo często zaskakuje, ale Sylwester z 2023 na 2024 roku był z pewnością jednym z najbardziej...specyficznych. Prezydent postanowił dodać mema. To przeróbka taneczna, na której ktoś umieścił twarze pary prezydenckiej, co bardzo rozbawiło Dudę. "Dziękujemy z Agatą za ten cudowny mem. Serdeczne pozdrowienia i noworoczne życzenia dla wszystkich, a zwłaszcza dla anonimowego autora" - napisał wówczas. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.