Hanna Turnau w "M jak miłość" uwiodła mecenasa Wernera. Wiemy, co łączy ją z Grzegorzem Turnauem

Hanna Turnau pojawiła się w "M jak miłość", aby zamieszać w życiu bohaterów i robi to doskonale. Co łączy aktorkę z muzykiem Grzegorzem Turnauem? Jak się okazuje, są powiązani.

Hanna Turnau w 2022 roku dołączyła do obsady serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w rolę Sylwii Kosteckiej, przyjaciółki Julii Malickiej (Marta Chodorowska). Przebiegła prawniczka jest ekspertką od manipulacji i sporo namieszała w życiu bohaterów. Grana przez nią postać wdała się także w romans z mecenasem Wernerem (Jacek Kopczyński) i wraz ze swoją przyjaciółką nieustannie knuje intrygi. To właśnie serial "M jak miłość" przyniósł absolwentce Akademii Teatralnej w Warszawie największą rozpoznawalność. Widzowie produkcji TVP2 zastanawiają się, czy Hanna Turnau jest rodziną muzyka Grzegorza Turnaua. Znamy odpowiedź.

Zobacz wideo Warnke ma na Instagramie zdjęcia z byłym mężem. "Piotrek jest mi szczególnie bliski"

Hanna Turnau i Grzegorz Turnau są rodziną? Wiemy, co ich łączy

Co łączy Hannę Turnau ze znanym wokalistką i kompozytorem Grzegorzem Turnauem? Jak się okazuje, nie są sobie obcy. Aktorka jest żoną jego brata, Michała. Przed ślubem nosiła swoje panieńskie nazwisko Wojak. Para jest już ponad cztery lata po sformalizowaniu związku. Chociaż aktorka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, to zdjęcia pary z podróży pojawiają się na jej profilu na Instagramie. Michał Turnau jest młodszym bratem Grzegorza Turnaua i skończył 48 lat. Hanna Turnau niedawno obchodziła 33, urodziny, więc parę dzieli 15 lat różnicy. Jej ukochany pracuje w impresariacie swojego brata Grzegorza Turnaua. Zajmuje się także organizacją i produkcją nagrań. Współpracował m.in. przy produkcji takich kinowych hitów jak "Planeta singli", czy "Pitbull".

Hanna Turnau i Grzegorz Turnau są rodziną? Hanna Turnau i Grzegorz Turnau są rodziną?Hanna Turnau i Grzegorz Turnau są rodziną? Hanna Turnau i Grzegorz Turnau są rodziną? Hanna Turnau i Grzegorz Turnau są rodziną? Hanna Turnau i Grzegorz Turnau są rodziną?; fot. Instagram.com/hanna_turnau; grzegorz_turnau

Hanna Turnau jest młodsza od męża o 15 lat. To niejedyny taki przypadek w rodzinie

Różnice wieku między partnerami w rodzinie Michała Turnaua to często przewijający się motyw. Ojciec braci, 93-letni matematyk Stefan Turnau, po śmierci żony związał się z Iwoną, która ma obecnie 62 lata. Nie można tu nie wspomnieć o Antoninie Turnau, córce Grzegorza Turnaua i Martyny Barfuss. Kobieta związała się z aktorem Markiem Kondratem, który jest starszy od niej aż o 38 lat, co sprawia, że Grzegorz Turnau ma zięcia starszego aż o 17 lat. Para wzięła ślub we wrześniu 2015 roku, co wywołało spore zamieszanie w show-biznesie. W 2018 roku powitali na świecie córkę, Helenę. Marek Kondrat miał wtedy 67 lat.

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.