Co słychać u Magdaleny Walach? Od 20 lat jest szczęśliwą żoną. Wciąż też gra

Magdalena Walach to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Na pewien czas zniknęła z show-biznesu. Co dziś robi?

Magdalena Walach wystąpiła w wielu popularnych polskich serialach. Grała m.in. u boku Pawła Małaszyńskiego w "Twarzą w twarz", a także w "M jak miłość", "Usta Usta", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex" czy "Rojst". Ostatnio widzowie oglądali ją w serialu "Stulecie Winnych". Na koncie ma także udział i zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami", w którym wystąpiła u boku tancerza Cezarego Olszewskiego. Gra również na deskach Teatru Bagatela w Krakowie. Od 20 lat jest związana ze znanym z "M jak miłość" aktorem Pawłem Okraską.

Zobacz wideo Robert Kudelski o stygmatyzacji, odchudzaniu i pracy z ciałem [WYWIAD PLOTKA]

Co dziś słychać u Magdaleny Walach?

Aktorka wciąż jest czynna zawodowo. W ostatnich latach pojawiła się w serialach "Powrót" i "Pati", a także w filmie "Polowanie". Występuję także na dekach teatru. Rzadko pojawia się na wydarzeniach branżowych. Ostatnio widziana była w listopadzie 2022 roku podczas imprezy z okazji ósmych urodzin kliniki La Perla w Krakowie. Odbył się pokazy mody, a Magdalena Walach wystąpiła w roli modelki. Aktorka oraz jej mąż nie mają Instagrama, preferują nie afiszować się życiem prywatnym. Więcej zdjęć małżeństwa znajdziesz w galerii u góry strony.

Magdalena Walach, Paweł Okraska w 2015 rokuMagdalena Walach, Paweł Okraska w 2015 roku KAPIF.pl

Szczęśliwe małżeństwo od 20 lat

Połączyła ich nie tylko miłość, ale także studia i wspólna pasja. Poznali się w 1995 roku na studiach aktorskich. Gdy po raz pierwszy aktor zobaczył swoją przyszłą żonę, wiedział, że to wyjątkowa kobieta, o którą warto walczyć. Na drugim roku studiów Magdalena Walach usłyszała od niego miłosne wyznanie. Dopiero w 2002 roku stanęli na ślubnym kobiercu. W 2006 roku małżonkowie powitali na świecie syna, Piotra. Podkreślają, że zdarzają im się drobne różnice zdań, mają różne charaktery. Ale prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać wszystko.

Więcej o:
Copyright © Agora SA