Gwiazda filmów dla dorosłych zatrzymana. Miała przy sobie narkotyki. W bardzo dużej ilości

Mia Etcheverria została zatrzymana na lotnisku w Urugwaju. W tle sześć kilogramów kokainy.

Była gwiazda filmów dla dorosłych została aresztowana na lotnisku. Mia Etcheverria była w towarzystwie  mężczyzny, który miał w walizce sześć kilogramów kokainy. Do zatrzymania jej i pięciu innych podróżujących doszło na międzynarodowym lotnisku Carrasco w Urugwaju, gdy grupa próbowała wejść na pokład samolotu lecącego do Hiszpanii. Etcheverria była w przeszłości związana z międzynarodowym piłkarzem Richardem Moralesem, z którym ma dwie córki. Sportowiec zdążył już wydać oświadczenie.

Zobacz wideo Biznesy gwiazd. Niektórym udało się odnieść sukces!

Gwiazda filmów dla dorosłych aresztowana na lotnisku. Miała przy sobie sześć kilogramów kokainy

Mia, prawdziwe nazwisko Camila Navarro, była jedną z głównych gwiazd urugwajskiego kanału dla dorosłych Divas TV. Została aresztowana jako współspiskowiczyni w rzekomym spisku przemytniczym. Prawnik gwiazdy przekonuje jednak, że ta nie miała zielonego pojęcia o tym, co znajduje się w walizce jej współtowarzysza. "Wnioski jakoby współpracowała, była świadoma zawartości i po prostu przekazywała te walizki, są błędne" -  powiedział Pablo Casas.

Mia Etcheverria była w związku ze znanym piłkarzem. Wydał oświadczeniem

Mia Etcheverria była kiedyś w związku z emerytowanym międzynarodowym piłkarzem Richardem Moralesem, z którym ma dwie córki. Morales, który ma za sobą 27 występów w reprezentacji Urugwaju i grał w hiszpańskiej ekstraklasie, powiedział, że pokryje koszty prawne swojej byłej partnerki. W jego oświadczeniu czytamy: "W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek, moim jedynym priorytetem są córki i ich dobro. Będę je chronić przed wszelkimi mediami związanymi z tą sprawą" - powiedział.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.