Koniec bezrobocia. Dowbor pochwaliła się nowym zajęciem. Musiała wyjechać z Polski

Katarzyna Dowbor nie była długo bezrobotna. Niecałe dwa miesiące po zwolnieniu z Polsatu, prezenterka ma nowe zajęcie, którym pochwaliła się w sieci.

Na początku maja Katarzyna Dowbor w roku, w którym obchodzi 40-lecie pracy, usłyszała od Edwarda Miszczaka, że po dziesięciu latach w Polsacie, przestaje prowadzić program "Nasz nowy dom". Znana prezenterka nie kryła wielkiego rozczarowania, ale jak zapewniała dopiero co Plotka, otrzymała szybko nowe propozycje pracy. Przymusowa emerytura nie jest dla niej i nie zamierza odcinać kuponów od popularności. O jednym z zawodowych wyzwań napisała właśnie w internecie.

Zobacz wideo Córka Katarzyny Dowbor wróciła do Polski. "Sytuacja studentów w Anglii nie jest dobra"

Nowa praca Katarzyny Dowbor w Brukseli

Katarzyna Dowbor może szybko cieszyć się nowym zajęciem. Wie, że ten temat wzbudza wielką ciekawość i emocje wśród jej fanów, więc dozuje informacje. 28 czerwca udostępniła jedynie zdjęcie w mediach społecznościowych, po którym nie można wywnioskować, czym się teraz zajmuje. Za to przy jego okazji napisała zdawkowo o nowym wyzwaniu. Wiadomo, że do wykonania nowej pracy, musiała aż wyjechać z Polski.

Bruksela z okna hotelowego. Przygoda służbowa się zaczyna - napisała enigmatycznie Katarzyna Dowbor na InstaStories

Katarzyna Dowbor w pracy w BrukseliKatarzyna Dowbor w pracy w Brukseli Fot. instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Nina Terentiew przewidziała, że Dowbor nie będzie długo bezrobotna

Przypomnijmy, że od razu gdy podziękowano Katarzynie Dowbor za pracę w programie "Nasz nowy dom", była dyrektor programowa stacji stwierdziła, że jej koleżanka na pewno szybko znajdzie nowe zajęcie. "Trzymam kciuki za to, by odejście z 'Nasz nowy dom' okazało się dla niej świetnym początkiem czegoś nowego. Nie chcę wróżyć z fusów, ale wydaje mi się, że rynek telewizyjny szybko się o nią upomni. Takie osoby jak Katarzyna zawsze sobie poradzą" - mówiła Plotkowi Nina Terentiew. Katarzyna Dowbor zapewniała nas, że nie wybiera się na emeryturę i że słowa Terentiew okazały się prorocze.

"Nina miała rację. Już się o mnie upomnieli. Nudzić się na pewno nie zamierzam i nie będę. Zakończyłam pewien dziesięcioletni etap zawodowy i zaczynam nowy. Swoją drogą Nina ma świetnego nosa i czuja. No, ale to przecież stara wyjadaczka..." - mówiła na początku czerwca Plotkowi Katarzyna Dowbor. Więcej zdjęć Katarzyny Dowbor znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.