Kalata jak inna osoba, Vega diametralnie schudł. Te gwiazdy przeszły spektakularne metamorfozy

Temat metamorfoz gwiazd wciąż budzi ogromne zainteresowanie internautów. Przemiany dotyczą zmian wizerunkowych, które mają na celu poprawienie wyglądu głównie za sprawą przynoszącej spektakularne efekty diety lub zupełnie nowej fryzury. W polskim show-biznesie wciąż nie brakuje chętnych do poddania się zmianom.

Metamorfozy wizerunkowe nie są w polskim show-biznesie czymś nowym. Wciąż jednak wiążą się z ogromnym zainteresowaniem i są szeroko komentowane. Część gwiazd wciąż stara się ukryć widoczne na pierwszy rzut oka poprawki i zaprzecza korzystaniu z jakiejkolwiek interwencji zewnętrznej. Na szczęście coraz większa liczba znanych osób nie boi się przyznać do zmian i mówi o nich otwarcie, pozbawiając w ten sposób innych kompleksów.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Nowa twarz Małgorzaty Rozenek

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. KAPiF

U Małgorzaty Rozenek największa zmiana zaszła na twarzy. Nie trzeba się długo przyglądać, aby dostrzec, że rysy prezenterki "Dzień dobry TVN" są inne niż kiedyś. Policzki są teraz bardziej wydatne, a usta wyraźnie większe. Fryzura również zrobiła swoje - gospodyni śniadaniówki obecnie lubuje się w długich, rozpuszczonych włosach. Kiedyś stawiała na krótsze lub gładko upięte fryzury.

Edyta Pazura nie jest już tą samą kobietą co kiedyś

Edyta PazuraEdyta Pazura Fot. KAPiF

Edyta Pazura przede wszystkim przeszła ogromną metamorfozę zębów, które teraz są idealne. Zmianie uległ także kształt twarzy i rzucająca się w oczy wielkość ust. Nie bez znaczenia jest także bardziej naturalna fryzura. Zmiana, którą przeszła, z pewnością wyszła jej na plus.

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola Szelągowska od lat jest blondynką, ale w przeszłości miała ciemne włosy

Maja Sablewska wypracowała swój własny styl

Maja SablewskaMaja Sablewska Fot. KAPiF

Maja Sablewska po przyjeździe z rodzinnego Sosnowca do Warszawy nie wyglądała tak jak teraz. Największa zmiana zaszła na jej głowie i twarzy. Początkowo negowała korzystanie z medycyny estetycznej, jednak po czasie przyznała się do wizyt u jednego z ekspertów. Po latach ekspertka od wizerunku wypracowała swój własny styl i prezentuje się bardzo modowo.

Blanka Lipińska zyskała na kobiecości. Od lat jest blondynką

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Fot. KAPiF, instagram.com/@blanka_lipinska

Blanka Lipińska, podobnie jak większość jej znanych koleżanek, postawiła na stosunkowo standardowe zmiany - poprawiła wygląd zębów i na pierwszy rzut oka widać, że skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Autorka erotyku zmieniła także fryzurę. Jaśniejszy kolor włosów zdecydowanie lepiej pasuje do jej typu urody.

Katarzyna Dowbor Katarzyna Dowbor na zdjęciu z przeszłości jako 20-latka. "Jaka grzywa"

Karolina Szostak diametralnie schudła. Kosztowało ją to wiele zdrowia

Karolina SzostakKarolina Szostak Fot. KAPiF

Patrząc na Karolinę Szostak, zauważyć można, że największa zmiana zaszła w jej sylwetce. Prezenterka sporo schudła i w wielu wywiadach podkreślała, że kosztowało ją to wiele wysiłku. Nie obyło się bez bólów głowy i złego samopoczucia. Efekt mówi jednak sam za siebie. Widać, że kobieta odnalazła najlepszą wersję siebie.

Anna Kalata wyraźnie odmłodniała. Postawiła na kompleksową zmianę

Anna KalataAnna Kalata Fot. KAPiF

Patrząc na stare zdjęcia Anny Kalaty można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia z zupełnie inną osobą. Była minister wyraźnie schudła i zmieniła fryzurę - zapuściła włosy i rozjaśniła je do poziomu jasnego blondu. Przemianie uległa także twarz, która wygląda na bardzo wypoczętą. Na plus okazało się także zrezygnowanie z okularów korekcyjnych.

Patryk Vega schudł aż 60 kilogramów. Wszystko za sprawą diety

Patryk VegaPatryk Vega Fot. KAPiF

O metamorfozie Patryka Vegi było naprawdę głośno. Kontrowersyjnemu reżyserowi udało się schudnąć aż 60 kilogramów, a co za tym idzie - polepszyć swój stan zdrowia. Mężczyzna przeszedł spektakularną zmianę głównie dzięki ścisłemu przestrzeganiu diety. Konsekwencja i samozaparcie odegrały tu kluczową rolę.

Więcej o: