Kurzopki pierwsze Walentynki spędzili w pracy. Prezenterka z miną, jakby trafiła ją strzała Amora

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski walentynkowy poranek spędzili na planie "Pytania na śniadanie". Aktorka wpasowała się w klimat święta.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą obecnie jeden z najbardziej lubianych związków w show-biznesie. Prezenterów połączyła praca w "Pytaniu na śniadanie", jednak długo ukrywali, że są razem. Ostatecznie potwierdzili plotki podczas październikowego wyjazdu do Jordanii. Od tego czasu chętnie dzielą się radosnymi chwilami.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spędzili Walentynki w pracy 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski należą do najchętniej oglądanych duetów w "Pytaniu na śniadanie". Z tego względu nawet świętując ważne uroczystości, przypadają im dyżury w śniadaniówce. Ostatnio obchodzili w studiu 50 urodziny prezentera, a dziś spędzili tam poranek walentynkowy. Aktorka wpatrywała się w ukochanego z ogromną miłością w oczach.

Tego dnia Katarzyna Cichopek postawiła na białą koszulę ze zdobieniami, którą zestawiła z czarnymi spodniami. Usta pomalowała czerwoną pomadką, która idealnie wpasowuje się w klimat święta. Z kolei Maciej Kurzajewski zaprezentował się w beżu.

&Nagranie programu Pytanie na Sniadanie&Nagranie programu Pytanie na Sniadanie fot. forum

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub 

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego niebawem wejdzie na kolejny poziom. Prezenterzy planują przeprowadzkę do wspólnego domu. Dodatkowo internauci doszukali się na palcu aktorki pierścionka zaręczynowego, z którym nie rozstaje się od dłuższego czasu. Początkowo w mediach mogliśmy przeczytać, że para weźmie ślub na greckiej wyspie, jednak osoba z ich otoczenia zdementowała te plotki. Ponoć myślą o dużym weselu w Polsce. Na ten moment nie jest znana data uroczystości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.